Books: Other languages

Number of items: 13

17281.

26 000 HUF
67,01
68,42
Ludovico Ariosto: Sämtliche Poetischen Werke 1-4. Bände. Übertragen von Alfons Kissner. Berlin, én.,Propyläen. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerinceken kis sérülésekkel, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
17282.

11 000 HUF
28,35
28,95
Mercier M.: Mon bonnet de nuit Tom I.. Neuchatel, 1784. k.n. 240 p Korabeli egészbőr kötésben
17283.

9 000 HUF
23,20
23,68
17284.

8 000 HUF
20,62
21,05
Poetical works of Alfred Lord Tennyson. London, 1899. Macmillan. Korabeli, aranyozott, kissé kopott bőrkötésben
17285.

5 000 HUF
12,89
13,16
Mark Twain: Abenteuer und Streiche des Tom Sawyer. I. köt.: Abenteuer und Streiche des Tom Sawyer. III. köt.: Skizzenbuch. Illustriert von H(ans) Schrödter. Mark Twains Ausgewählte Humoristische Schriften. Stuttgart, 1898, Robert Lutz. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.
17286.

5 000 HUF
12,89
13,16
Johann Michael von Loen: Der redliche Mann am Hofe. Faksimiledruck nach der Ausgabe von 1742. Mit einem Nachwort von Karl Reichert. Stuttgart, 1966, J. B. Metzlersche Verlagsbuchhandlung. Reprint kiadás. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17287.

3 200 HUF
8,25
8,42
1950 Észak-koreai kommunista propaganda könyv, koreai és orosz nyelven. 79 p. Aranyozott műbőr kötésben, előzéklapon intézményi bélyegzővel.
17288.

4 000 HUF
10,31
10,53
Fleischer Victor: Tierfabeln - állatmesék 24 litografált táblával Wien, é.n. Kunstverlag. Kiadói rajzos, sérült papírkötésben
17289.

4 600 HUF
11,86
12,11
Mörike, Eduard: Mozart auf der Reise nach Prag. Mit 14 Originallithographien von Fritzi Löw. Wien, é.n. (cca 1920), Kunstverlag Anton Schroll & Co., 123 p. + 14 t. (színes litográfiák). Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylapon eltávolított ex libris-szel.
17290.

3 000 HUF
7,73
7,89
Theatralische Abentheuer. Eine komische Oper in zwey Aufzügen nach dem Italienischen. Die Musik ist von Cimarosa und Mozart. Eisenstadt, 1807, Gedruckt in der Fürstlichen Hofbuchdruckerei. Papírkötés, jó állapotban./ Paperbinding, in good condition.
17291.

5 000 HUF
12,89
13,16
18
Insel Almanach 1911. Leipzig, 1911. Insel Verlag, 243p. Német nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
17292.

1 200 HUF
3,09
3,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.