Books: Law

Number of items: 9

[Reisinger János (1784-1852)]: Joanne Reisinger: Enchiridion Anorganognosiae. Volumen I. [Unicus, több kötete nem jelent meg!] Budae, 1820, Tpyis Regiae Scentiarium Unver. Hungaricae, XVI+475 p. Latin nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés, intézményi és névbélyegzéssel, foltos lapokkal.
15622.

20 000 HUF
51,55
52,63
15623.

16 000 HUF
41,24
42,11
Dr. vitéz Rajty Tivadar: A hites könyvvizsgálat jogszabályai és a hites könyvvizsgálói intézmény Magyarországon. Dr. Kuncz Ödön egyet. ny. r. tanár előszavával. A Magyar Hites Könyvvizsgálók Egyesületének kiadványai 1. Bp., 1941, Magyar Hites Könyvvizsgálók Egyesülete. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
15624.

3 600 HUF
9,28
9,47
[Fábián Béla (1889-1966)] Fabius: A Désy-Lukács-per okmánytára. Bp.,1913., Pesti Lloyd-Társulat, 102 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, volt könyvtári példány.
15625.

4 000 HUF
10,31
10,53
Márky-Zay Lajos: A Hock-pör (Részletek Hock János ellen megtartott főtárgyalásról. Dr.- - országgyűlési gyorsirodai oszt. tanácsos gyorsírói feljegyzéseinek felhasználásával. Bp., 1933, Hungária, 71+1 p. Papírkötésben, javított gerinccel, szakadozott borítóval, volt könyvtári példány.
15626.

2 000 HUF
5,15
5,26
15627.

2 000 HUF
5,15
5,26
15628.

3 000 HUF
7,73
7,89
Büntetőtörvénykönyvek és a bűnvádi perrendtartás. Bp., 1908. Benkő Gyula. 32p. Kiadói papírkötésben
15629.

2 400 HUF
6,19
6,32
15630.

1 200 HUF
3,09
3,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.