Books: Hunting

Number of items: 11

Kittenberger Kálmán: A megváltozott Afrika. Nagybányai Horthy Jenő közreműködésével. Bp., 1934, Franklin-Társulat. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.
17150.

4 000 HUF
10,31
10,53
13
Nikolits György (szerk.): Vadászati útmutató, a vadászat ismereteinek könyve. Bp., 1941-1942. 792 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, borítóval és kötéssel, az elülső szennylapon Kössön vadász-szavatossági biztosítást az Anker-nél bélyeggel.
17151.

Nikolits György (szerk.): Vadászati útmutató, a vadászat ismereteinek könyve. Bp., 1941-1942. 792 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, borítóval és kötéssel, az elülső szennylapon "Kössön vadász-szavatossági biztosítást az Anker-nél" bélyeggel.

2 000 HUF
5,15
5,26
30
Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17152.

1 000 HUF
2,58
2,63
Gyöngyös-halászi Takách Gyula: A Duna medencéjétől a Kárpátokig. Bp., 1940, Magyar Vadászújság, 218+(1) p. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel.
17153.

1 800 HUF
4,64
4,74
16
Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17154.

2 400 HUF
6,19
6,32
Róna István: Nagyhírű vadászok nyomában. Bp., 1971., Táncsics., félvászon borítóval
17155.

1 000 HUF
2,58
2,63
Az Országos Erdészeti Egyesület kiadványa: Az erdő. 108. évfolyam. Bp., 1973., Révai., 2. szám. Nyomdai papírkötés. Jó állapotban. Példányszám: 6010.
17156.

1 200 HUF
3,09
3,16
Molnár Gábor: Kalandok a brazíliai őserdőben., Bp., 1962., Gondolat, vászonborítóval+ Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén. Pécs., 1979., Szépirodalmi., vászonkötésben.
17157.

1 000 HUF
2,58
2,63
Széchenyi Zsigmond: Hengergő homok+ Nahar, Bp., 1964., Szépirodalmi. Félvászon-kötésben, szakadt papírborítóban
17158.

1 600 HUF
4,21
17159.

100 HUF
0,26
0,26
17160.

1 200 HUF
3,09
3,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.