11822. 430. Closed Online auction Watches
4 000 HUF
11
0 HUF
Olma, mechanikus fekete számlapos zsebóra, nikkelezett fém tokban, másodperc mutatóval, kopott, számlap sérült, füle hiányzik, működik, tisztításra szorul, jelzett tok. d:47cm
Photo of the item taken by : pk