Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 69

2 db keleti bölcseket ábrázoló fa szobor. 11 cm, 21 cm
11712.

2 000 HUF
5,13
5,26
Jelzés nélkül: Medvevadász. Öntött, patinázott bronz, m: 6,5 cm
11713.

4 800 HUF
12,31
12,63
Szabó 1907 jelzéssel: Csavargó. Bronz, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
11714.

9 500 HUF
24,36
Ferenc József mini bronz büszt 4 cm
11715.

6 000 HUF
15,38
15,79
Pataky Jenő (1914-1996.) színművész jelzett bronz emlékérem Thália maszkokkal. 1994. d: 35 mm
11716.

3 000 HUF
7,69
7,89
Mexikói törzsi figura, faragott obszidián szobor, jelzés nélkül, m: 12,5 cm
11717.

14 000 HUF
35,90
36,84
11
Jelzés nélkül: Lány rózsával. Réz dombormű, falikép, 52x28 cm
11718.

4 600 HUF
11,79
12,11
Réz teve figura, oldalán közel-keleti jellegű, domborműves díszítéssel. Jelzés nélkül, 21,5x20x5 cm
11719.

3 000 HUF
7,69
7,89
Stilizált daru, faragott fa szobor, asztali dísz. Alján 1968-as dátummal, felirattal. Kijár a talpból. m: 35 cm
11720.

2 600 HUF
6,67
6,84
Víziló, faragott zsírkő, 17x10,5 cm
11721.

4 200 HUF
10,77
11,05
Szathmáry Gyöngyi (1940- ): Dr. Kulka Frigyes mellkassebész, tüdőgyógyász szakorvos, egyetemi professzor (Kulka János színész apja). Bronz plasztika, bársony és fa alapon, falra akasztható. Jelzett, hátoldalán a művész névjegyével, d: 14,5 cm (teljes méret: 21x21 cm)
11722.

34 000 HUF
87,18
89,47
Gáldi Gyula (1908-1981): Alvó vénusz, 1955. Festett gipsz dombormű, jelzett, 22,5x30x2 cm
11723.

18 000 HUF
46,15
47,37

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.