Photo

Number of items: 432

cca 1885-88 Mészáros Ilma portréja (1874-1888), vintage keményhátú, nevesített fotó Imre János (Kecskemét) műterméből, 10,5x6,5 cm
12891.

1 000 HUF
cca 1875 Erzsébet királyné, keményhátú fotó Franz Schrotzberg (1811-1889 ) festménye után, fényképezte Hanfstaengl, kissé foltos, karton jobb alsó sarkában sérült / Cabinet photo of Sissy 15.5 × 11 cm
12892.

3 000 HUF
Johan Hugó (1890-1951), felesége Szabó Mária és Johan Hugó anyósa a Balatonban fürdenek, 1935-40 körül, fotó, 9×6 cm
12893.

3 800 HUF
10,27
11,18
cca 1940 Karády Katalin (1910-1990) színművész portréja, a néhai Lapkiadó Vállalat fotólaborjának archívumából 1 db mai nagyítás, 15x10 cm
12894.

800 HUF
Alfred Joseph Hitchcock (1899-1980) angol filmrendező portréja, a néhai Lapkiadó Vállalat fotólaborjának archívumából 1 db mai nagyítás, 15x10 cm
12895.

800 HUF
cca 1968 Beatles együttes, Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész hagyatékából 1 db mai nagyítás, 10x15 cm
12896.

800 HUF
12897.

3 000 HUF
cca 1910 2db fotó, ifj. Kézdi-Kovács László, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus fia, fotólap, 9x14 és keményhátú vintage fotó (visit portrait), 10,5x6,5 cm
12898.

2 000 HUF
1911 Szombathely, Dr. Laky Kristóf (1841 - 1920) cs. és kir. kamarás, kir. curiai biró, a szombathelyi kir. törvényszék elnökének dedikált portréfotója, keményhátú fotó, Knebel Jenő szombathelyi műterméből, körbevágott, a sarkán sérülésnyommal, 16x8 cm
12899.

8 000 HUF
Illyés Gyula, Kozmutza Flóra, Keresztury Dezső, Illés Endre további két beazonosítandó személy társaságában, 1982, az alkalom feltehetően Illyés 80. születésnapja, háttérben feltehetően Patkó Károly 1930 körüli, a római iskolás korszakából származó festményével, hátoldalán pecséttel jelzett vintage fotó (Foto Ruzs Molnár), 13x18 cm
12900.

3 400 HUF
9,19
10,00
cca 1880-1900 A Walkó családról, Walkó Károlyról készült 3 db fotó kabinet méretben.
12901.

1 000 HUF
1944 Habsburg József főherceg egyenruhában Szálasi Ferenc eskütételén, hátoldalán feliratozott MFI fotó, megjelent a Képes Vasárnap nov. 7. számában. 18x13 cm
12902.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF