Maps

Number of items: 99

cca 1910 Milano-Pavia környékének térképe. / Map of Milano Pavia 42x57 cm
13642.

3 000 HUF
cca 1940 Stoits György: Mere menjek? Budapest közlekedési térképe teljes utcajegyzékkel, 60x95 cm
13643.

4 000 HUF
Magyarország postai irányítószámai, nagyméretű térkép, melléklettel (névjegyzék), jó állapotban, 111x74 cm
13644.

1 000 HUF
cca 1939 Az északkeleti Felvidék, térkép, 33×38 cm
13645.

3 000 HUF
cca 1890-1910 Das Östliche Hindukuschgebiet / A Hindukus hegység keleti részének térképe, 1 : 1.000.000, Kartogr. lith. Inst. von G. Freytag Wien, kis lapszéli szakadásokkal, 33x23,5 cm
13646.

1 200 HUF
2018 A székely nemzet atlasza. Székelyföld helységei, tájai és egykori közigazgatása. Szerk.: Faragó Imre. Kiadja: Kiss András. Számos térképpel. Kiadói tűzött papírkötés.
13647.

3 000 HUF
13648.

2 000 HUF
1855-1932 15 db térkép (Genf, Ouchy, Luzern, Triest, Paris stb.) apró hajtásnyomokkal, cca. 25x20 cm
13649.

3 000 HUF
Részlet a Kárpát - Balkán terület 1 : 1.000.000 méretarányú geomorfológiai térképéből. Készítette: Pécsi Márton. MTA Földrajztudományi Kutató Intézet. 50x35 cm + Hozzátűzve a térképhez tartozó jelmagyarázat, 2 p. Feltekerve.
13650.

3 800 HUF
10,27
11,18
Geographers :London Atlas., London, Geographers Map Company, seventh edition, félvászon borítóval, papírkötésben, jó állapotban
13651.

Geographers' :London Atlas., London, Geographers' Map Company, seventh edition, félvászon borítóval, papírkötésben, jó állapotban

1 600 HUF
cca 1915 A lengyel-orosz határ menti területek térképe, melléklet A Nagy Háború írásban és képben c. munkához, az Athenaeum Rt. kiadása. 1 : 2.750.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., lapszéli sérülésekkel, szakadásokkal, 57x41 cm
13652.

cca 1915 A lengyel-orosz határ menti területek térképe, melléklet "A Nagy Háború írásban és képben" c. munkához, az Athenaeum Rt. kiadása. 1 : 2.750.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., lapszéli sérülésekkel, szakadásokkal, 57x41 cm

1 200 HUF
1983 A talaj agyagásvány-társulásai, szerk.: Stefanovits Pál és Dombovári Lászlóné, nagyméretű térkép, 1 : 500.000, Gödöllői ATE Talajtani Tanszék, feltekerve, 118x83 cm
13653.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF