12682.
430. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
cca 1900-1930 Borosjenői Kádár nemesi család címere. Tempera, papír. Dekoratív, üvegezett, kopott fakeretben, 60×45 cm