Documents

Number of items: 134

1745 Mária Terézia rendeletének korabeli kézzel írt másolata.
12536.

4 000 HUF
10,26
10,53
cca 1750-1940 7 db okmány, , kézirat hivatalos levél, nyugta
12537.

4 000 HUF
10,26
10,53
Katonai és egyházi iratok az 1800-as évekből miskolci és felvidéki területekről, 8 db
12538.

2 800 HUF
7,18
7,37
1818 Kolozsvár dalnoki Moisis Pál százados ügyében kelt felső fehér megyei konvent által kiállított okmány viaszpecséttel
12539.

4 000 HUF
10,26
10,53
1841 Kossuth András által aláírt Zemplén vármegyei jegyzőkönyv
12540.

16 000 HUF
41,03
42,11
1843 Kiskőrös, adásvételi szerződés szőlőbirtok ügyében, magyar nyelven, három viaszpecséttel, másfél beírt oldal, hajtásnyomokkal, 34x21 cm
12541.

1 600 HUF
4,10
4,21
1852 Korneuburg szolgálati bizonyítvány, elbocsájtó levél vászonra kasírozva
12542.

3 000 HUF
7,69
7,89
1857 Makó, anyakönyvi kivonat, 15 kr okmánybélyeggel, latin nyelven, kisebb szakadásokkal, hajtásnyomokkal
12543.

1 200 HUF
3,08
3,16
cca 1860 Hódmezővásárhely kérelem föld telekkönyvi átíratás ügyében, magyar nyelven, háromszor 5 kr okmánybélyeggel, apró sérülésekkel, kissé foltos, 34x21 cm
12544.

1 400 HUF
3,59
3,68
1861 Váltótörvényszéki jegyző bizonyítvány, oklevél Karap Ferenc aláírásával szakadással erősen sérült
12545.

3 000 HUF
7,69
7,89
1862 Szabadka, adásvételi szerződés föld ügyében, magyar nyelven, 30 kr és 6 kr okmánybélyeggel, magyar és német nyelvű pecsétekkel, apró sérülésekkel, 34x21 cm
12546.

1 400 HUF
3,59
3,68
1863 Korosecz (Károlyfa, ma: Korovci, SL), Zigler Mihály községi elöljáró német nyelvű igazolása egy szombathelyi hirdetmény kézhezvételéről, a község szignettájával /   1863 Korovci, certificate issued by the village prefect about receiving an announcement from Szombathely, written in German
12547.

2 000 HUF
5,13
5,26

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.