Numismatics Literature

Number of items: 75

Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus 1926-2009. Adamo, Budapest, 2009. Használt, jó állapotban.
30007.

4 600 HUF
12,43
13,53
Ifj. Adamovszky István: Magyar Bankjegy Katalógus 1926-2022. (2. bővített kiadás). Új állapotban
30008.

7 000 HUF
18,92
20,59
Adamovszky István: Magyarország Bankjegyei 2. - A pengőrendszer 1926-1946. Színes bankjegy katalógus, nagyalakú négygyűrűs mappában.
30009.

6 500 HUF
17,57
19,12
Adamovszky István: Magyarország Bankjegyei 3. - A koronarendszer 1892-1925. Színes bankjegy katalógus, nagyalakú négygyűrűs mappában.
30010.

6 500 HUF
17,57
19,12
Adamovszky István: Magyar érme katalógus 997-1307. Adamo, Budapest, 2011. Első kiadás. Újszerű állapotban.
30011.

10 000 HUF
27,03
29,41
Adamovszky István: Magyar Érme Katalógus 1892-2008. Adamo, Budapest, 2008. I. kiadás. Használt, de jó állapotban.
30012.

10 000 HUF
27,03
29,41
Adamovszky István: Magyar Érme Katalógus 1848-2010. Adamo, Budapest, 2010. Második kiadás. Használt, jó állapotban.
30013.

3 000 HUF
Ambrus Béla: Magyarország papírszükségpénzei 1914-től 1919. VIII. 1-ig. I. és II. kötet. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1986. Használt, jó állapotban, a borítón kisebb sérülések.
30014.

4 400 HUF
11,89
12,94
József Antall - Lajos Huszár: Medicina in Nummis. From the Numismatic Collection of the Semmelweis Museum for the History of Medicine. Budapest, 1979., Medicina. Angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ex librissel. Használt, de nagyon jó állapotban, a borítón kisebb sérülések.
30015.

2 000 HUF
József Antall - Lajos Huszár: Medicina in Nummis - from the Numismatic Collection of the Semmelweis Museum for the History of Medicine, Medicina Kiadó, Budapest 1979, angol és német nyelven,
30016.

2 000 HUF
Bácskai Tamás-Huszti Ernő-Simon Péterné: A pénz. Kossuth könyvkiadó, Budapest, 1974. Használt állapotú, könyvtári bélyegzővel ellátott könyv, külső védőborító nélkül.
30017.

1 200 HUF
Dr. Bázlik László György: Magyar Papírpénzek - Pengő és Forint 1926-1973. Budapest 1974. + Juhász Andor: Modern ezüstpénzek, emlékpénzek. Budapesti Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1970. Használt állapotban, az egyik kötet gerince sérült.
30018.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF