Number of items: 216

11178.

140 000 HUF
358,97
368,42
Meissen reggelizőkészlet. 6 személyes. 19. század. Jelzett. A cukortartó hiányzik. Tálcán minimális lepattanás. Egy desszertes tányér ragasztott.
11179.

120 000 HUF
307,69
315,79
Herendi Tertia 61 darabos étkészlet, mokkás, teás, mártásos, vegyesen, hiányokkal. Rózsákon csorbák. Jelzett.
11180.

60 000 HUF
153,85
157,89
10
Liipola Yrjö, formatervező (1881 - 1971) Zsolnay: Kétségbeesés. Eozin mázas porcelánfajansz. Hibátlan, jelzett: Zsolnay öttornyos márkajelzés. 14 x 23 x 12 cm.
11181.

55 000 HUF
141,03
144,74
Herendi áttört nagy bonbonier, eper fogóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 19 m: 17 cm
11182.

42 000 HUF
107,69
110,53
Zsolnay modern tulipán váza, eozin mázas, jelzett, kis kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 20 cm
11183.

38 000 HUF
97,44
100,00
11184.

28 000 HUF
71,79
73,68
Herendi Bermuda reeffish - spotlight parrotfish egyedi festésű tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 22,5 cm
11185.

10 000 HUF
25,64
26,32
1976 Magyar Éremgyűjtők Egyesülete VII. Vándorgyűlése Pécs - Mohács - 1976.aug.28-29. II. (Jagelló) Lajos gemma szerű portréjával. Egyoldalas Zsolnay eozin mázas porcelán plakett d: 9 cm
11186.

1976 'Magyar Éremgyűjtők Egyesülete VII. Vándorgyűlése Pécs - Mohács - 1976.aug.28-29.' II. (Jagelló) Lajos gemma szerű portréjával. Egyoldalas Zsolnay eozin mázas porcelán plakett d: 9 cm

6 000 HUF
15,38
15,79
1984. Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984 eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 10,5 cm
11187.

4 200 HUF
10,77
11,05
Zsolnay Országos Bélyegnapi Kiállítás Budapest eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, jelzett, d: 101mm
11188.

Zsolnay "Országos Bélyegnapi Kiállítás Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, jelzett, d: 101mm

4 200 HUF
10,77
11,05
Herendi tulipánmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm, d: 11,5 cm
11189.

5 000 HUF
12,82
13,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.