Chinaware / Porcelain Number of items: 216
2694789
11178
426
140000
Other collectibles
140 000 HUF
2714374
11179
426
120000
Other collectibles
Meissen reggelizőkészlet. 6 személyes. 19. század. Jelzett. A cukortartó hiányzik. Tálcán minimális lepattanás. Egy desszertes tányér ragasztott.
120 000 HUF
2698029
11180
426
60000
Other collectibles
Herendi Tertia 61 darabos étkészlet, mokkás, teás, mártásos, vegyesen, hiányokkal. Rózsákon csorbák. Jelzett.
60 000 HUF
2697582
11181
426
55000
Other collectibles
Liipola Yrjö, formatervező (1881 - 1971) Zsolnay: Kétségbeesés. Eozin mázas porcelánfajansz. Hibátlan, jelzett: Zsolnay öttornyos márkajelzés. 14 x 23 x 12 cm.
55 000 HUF
2698426
11182
426
42000
Other collectibles
Herendi áttört nagy bonbonier, eper fogóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 19 m: 17 cm
42 000 HUF
2723223
11183
426
38000
Other collectibles
Zsolnay modern tulipán váza, eozin mázas, jelzett, kis kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 20 cm
38 000 HUF
2697565
11184
426
28000
Other collectibles
28 000 HUF
2720527
11185
426
Other collectibles
Herendi Bermuda reeffish - spotlight parrotfish egyedi festésű tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 22,5 cm
10 000 HUF
2694962
11186
426
Other collectibles
1976 'Magyar Éremgyűjtők Egyesülete VII. Vándorgyűlése Pécs - Mohács - 1976.aug.28-29.' II. (Jagelló) Lajos gemma szerű portréjával. Egyoldalas Zsolnay eozin mázas porcelán plakett d: 9 cm
6 000 HUF
2697518
11187
426
4200
Other collectibles
4 200 HUF
2697515
11188
426
4200
Other collectibles
Zsolnay "Országos Bélyegnapi Kiállítás Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, jelzett, d: 101mm
4 200 HUF
2699913
11189
426
Other collectibles
Herendi tulipánmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm, d: 11,5 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035