Number of items: 392

Agárdi Soós Lajos (működött a XX. sz elején-közepén): Virágok az ablakban (Üvegablak terv?). Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán 1941-ben, munkásságának 25. évfordulóján rendezett gyűjteményes kiállításának raglapjával. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 23,5x28 cm
10000.

4 000 HUF
10,26
10,53
23
Almásy Aladár (1945-): Tüdő tangó. Színezett rézkarc, papír, sorszámozott, 12/25, jelzett, keretben 25x20 cm
10001.

11 000 HUF
28,21
28,95
10002.

80 000 HUF
205,13
210,53
Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Napfényes utca. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 16×24 cm
10003.

9 000 HUF
23,08
23,68
16
Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Napfényes táj. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 16×24 cm
10004.

9 000 HUF
23,08
23,68
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Kis falu. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, Aszódi Weil Erzsébet autográf címadásával, 39,5×28 cm
10005.

4 000 HUF
10,26
10,53
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Strandolók a Dunánál (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. 19,5×32,5 cm
10006.

5 000 HUF
12,82
13,16
10007.

4 000 HUF
10,26
10,53
10008.

2 000 HUF
5,13
5,26
B. Hajdú László (1926-1998): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán a művész névjegykártyáján. Dekoratív, sérült fa keretben, 50×40 cm
10009.

12 000 HUF
30,77
31,58
B. Lazetzky Stella (1924-2012): Téli havas táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 24x29 cm
10010.

4 000 HUF
10,26
10,53
Bácskay István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Kairó (Cairo), 1930. Olaj, vászon. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, korabeli kissé sérült fa keretben. 50x40 cm/ István Bácskay (?-?), active in the first half of the XXthe century: Cairo (Egypt), 1930. Oil on canvas. Signed. With very small surface flaws. Framed. 50x40 cm
10011.

18 000 HUF
46,15
47,37

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.