Ex libris - small-graphics

Number of items: 22

Várkonyi Gábor: Balatont népszerűsítő grafika (Keszthely, Badacsony, Balatonfüred, Tihany, Hévíz, Siófok), fametszet, papír, jelzett, 8x14 cm
10646.

1 000 HUF
2,56
2,63
Le comte George Festetits de Tolna (Gróf tolnai Festetics György, 1755-1819). Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. XX: sz. második fele. Kissé hullámos. 6,5x8,5 cm
10647.

3 000 HUF
7,69
7,89
Vertel József (1922-1993): Budai vár, rézkarc, papír. Jelzett a dúcon. 10x9 cm
10648.

1 800 HUF
4,62
4,74
Jelzés nélkül: Vajda János ex libris, 4 db, 21x15 cm
10649.

1 400 HUF
3,59
3,68
5 db vegyes kisgrafika, illusztrált üdvözlőlap, jelzéssel és jelzés nélkül, vegyes méret és állapot
10650.

1 000 HUF
2,56
2,63
Crane, Walter (1845-1915). Ex libris. Dr. Czakó Elemér könyve. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 9,5x7 cm
10651.

8 000 HUF
20,51
21,05
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus Heliogravúr, papír, jelzett a nyomaton Choisy Le Conin 15 ×16 cm
10652.

8 000 HUF
20,51
21,05
13
10653.

1 000 HUF
2,56
2,63
10654.

3 000 HUF
7,69
7,89
Jelzés nélkül: Art deco ex libris (Mme de Tournandre). Színes klisé, papír, 10×6 cm, Jelzés nélkül: Galambos Ferenz. Fametszet, papír, 8x7,5cm, PV jelzéssel: Hajdu János. Fametszet, papír, 9x6,5cm, Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc (Aktok között) Fametszet, papír, 8x5cm, AD jelzéssel: Lustig István. Fametszet, papír, 3,5x3,5cm, MFI jelzéssel: Galambos. Fametszet, papír, 11,5x8,5cm, AK jelzéssel: 1969.VII. 21. Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9x6cm, Schorr Tibor (?-?): Pornográf ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5×6 cm (Összesen 8 db)
10655.

3 800 HUF
9,74
10,00
10 db vegyes ex libris. Különböző technika. / 10 ex libris bookplates. Different technique.
10656.

2 000 HUF
5,13
5,26
10657.

3 000 HUF
7,69
7,89

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.