https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 95

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Amerikai Egyesült Államok 1971. Arkansas állam fővárosa, Little Rock 150 éves évfordulója Br emlékérem (40mm) T:2,2- USA 1971. Arkansas Capital City, Little Rock 150th anniversary Br medallion (40mm) C:XF,VF
32564.

Amerikai Egyesült Államok 1971. "Arkansas állam fővárosa, Little Rock 150 éves évfordulója" Br emlékérem (40mm) T:2,2- USA 1971. "Arkansas Capital City, Little Rock 150th anniversary" Br medallion (40mm) C:XF,VF

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Amerikai Egyesült Államok 1974. Winston Churchill születésének 100. évfordulója 1874-1974 kétoldalas aranyozott bronz emlékérem, peremén 0102 sorszámmal, AMI gyártói jellel. Szign.:Smitt (37mm) T:1 kis patina USA 1974. Winston Churchill Centenary 1874-1974 two-sided gilt bronze commemorative medallion, with 0102 serial number and AMI makers mark on the edge. Sign.:Smitt (37mm) C:UNC small patina
32565.

Amerikai Egyesült Államok 1974. "Winston Churchill születésének 100. évfordulója 1874-1974" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem, peremén "0102" sorszámmal, "AMI" gyártói jellel. Szign.:Smitt (37mm) T:1 kis patina USA 1974. "Winston Churchill Centenary 1874-1974" two-sided gilt bronze commemorative medallion, with "0102" serial number and "AMI" maker's mark on the edge. Sign.:Smitt (37mm) C:UNC small patina

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
Amerikai Egyesült Államok 1976. A függetlenség 200. évfordulója (Bicentennial) Ag elsőnapi emlékveret kartonlapon, emlékbélyegekkel felbélyegzett és egyben tanúsítványként szolgáló borítékban, eredeti műanyag tokban (~14,15g/0,925/31,5mm) T:PP ujjlenyomat, ph USA 1976. US Independence Bicentennial first day cover Ag commemorative medallion on cardboard, in an envelope serving as a certificate, stamped with commemorative stamps, in original plastic case (~14,15g/0,925/31,5mm) C:PP fingerprints, edge error
32566.

Amerikai Egyesült Államok 1976. "A függetlenség 200. évfordulója (Bicentennial)" Ag elsőnapi emlékveret kartonlapon, emlékbélyegekkel felbélyegzett és egyben tanúsítványként szolgáló borítékban, eredeti műanyag tokban (~14,15g/0,925/31,5mm) T:PP ujjlenyomat, ph USA 1976. "US Independence Bicentennial" first day cover Ag commemorative medallion on cardboard, in an envelope serving as a certificate, stamped with commemorative stamps, in original plastic case (~14,15g/0,925/31,5mm) C:PP fingerprints, edge error

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
Amerikai Egyesült Államok 1985. Dél-Karolina - Charleston Megyei Reptér Körzet, Légiközlekedési Hatóság / Charleston Nemzetközi Reptér hivatalos átadása - 1985. március 30 kétoldalas fém emlékérem (76mm) T:1,1- USA 1985. South Carolina - Charleston County Airport District, Aviation Authority / Charleston Internation Airport Official Dedication March 30, 1985 two-sided metal commemorative medallion (76mm) C:UNC,AU
32567.

Amerikai Egyesült Államok 1985. "Dél-Karolina - Charleston Megyei Reptér Körzet, Légiközlekedési Hatóság / Charleston Nemzetközi Reptér hivatalos átadása - 1985. március 30" kétoldalas fém emlékérem (76mm) T:1,1- USA 1985. "South Carolina - Charleston County Airport District, Aviation Authority / Charleston Internation Airport Official Dedication March 30, 1985" two-sided metal commemorative medallion (76mm) C:UNC,AU

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
Amerikai Egyesült Államok 2001. Az UCLA (Kaliforniai Egyetem) orvosképzésének 50. évfordulója 1951-2001 kétoldalas Br emlékérem kopottas dísztokban, peremén The Franklin Mint gyártói jelzéssel (76mm) T:1 USA 2001. 50th anniversary of the UCLAs school of medicine 1951-2001 two-sided Br medallion in worn case, with The Franklin Mint makers mark on the edge (76mm) C:UNC
32568.

Amerikai Egyesült Államok 2001. "Az UCLA (Kaliforniai Egyetem) orvosképzésének 50. évfordulója 1951-2001" kétoldalas Br emlékérem kopottas dísztokban, peremén "The Franklin Mint" gyártói jelzéssel (76mm) T:1 USA 2001. "50th anniversary of the UCLA's school of medicine 1951-2001" two-sided Br medallion in worn case, with "The Franklin Mint" maker's mark on the edge (76mm) C:UNC

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0
Amerikai Egyesült Államok 2009. Barack Obama Br emlékérem karton dísztokban (50mm) T:PP USA 2009. Barack Obama Br commemorative medallion in cardboard case (50mm) C:PP
32569.

Amerikai Egyesült Államok 2009. "Barack Obama" Br emlékérem karton dísztokban (50mm) T:PP USA 2009. "Barack Obama" Br commemorative medallion in cardboard case (50mm) C:PP

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Aruba DN Aruba - Numizmatikai Múzeum / Juan Mario Odor - 1919-2001 - Alapító fém emlékérem (38mm) T:1 Aruba ND Aruba - Numismatic Museum / Juan Mario Odor - 1919-2001 - Founder metal medallion (38mm) C:UNC
32570.

Aruba DN "Aruba - Numizmatikai Múzeum / Juan Mario Odor - 1919-2001 - Alapító" fém emlékérem (38mm) T:1 Aruba ND "Aruba - Numismatic Museum / Juan Mario Odor - 1919-2001 - Founder" metal medallion (38mm) C:UNC

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Ausztrália DN Viktória királynő kétoldalas fém emlékérem (38mm) T:PP Australia ND Queen Victoria two-sided metal medallion (38mm) C:PP
32571.

Ausztrália DN "Viktória királynő" kétoldalas fém emlékérem (38mm) T:PP Australia ND "Queen Victoria" two-sided metal medallion (38mm) C:PP

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Ausztria ~1930. Millstatt See 1930 / Länderkampf Ungarn gegen Österreich bronz plakett (46,5x35,5mm) T:1- Austria ~1930. Millstatt See 1930 / Länderkampf Ungarn gegen Österreich bronze plaque (46,5x35,5mm) C:AU
32572.

Ausztria ~1930. "Millstatt See 1930 / Länderkampf Ungarn gegen Österreich" bronz plakett (46,5x35,5mm) T:1- Austria ~1930. "Millstatt See 1930 / Länderkampf Ungarn gegen Österreich" bronze plaque (46,5x35,5mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
Ausztria 1933. PMV (Puch Motor Klub) gyűlés, Bécs egyoldalas fém plakett (58x40mm) sérült márvány talapzatra erősítve (127x88mm) T:2 Austria 1933. PMV (Puch Motor Verein) Sternfahrt, Wien one-sided metal plaque (58x40mm) attached to a marble base (127x88mm) C:XF
32573.

Ausztria 1933. "PMV (Puch Motor Klub) gyűlés, Bécs" egyoldalas fém plakett (58x40mm) sérült márvány talapzatra erősítve (127x88mm) T:2 Austria 1933. "PMV (Puch Motor Verein) Sternfahrt, Wien" one-sided metal plaque (58x40mm) attached to a marble base (127x88mm) C:XF

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Ausztria(?) DN Franz Liszt egyoldalas, vastag bronzozott fém plakett. Szign: Franz Stiasny (66x54x19mm) T:2- durva ph. Austria(?) ND Franz Liszt one-sided bronze plaque. Sign.: Franz Stiasny (66x55x19mm) C:VF strong edge error
32574.

Ausztria(?) DN "Franz Liszt" egyoldalas, vastag bronzozott fém plakett. Szign: Franz Stiasny (66x54x19mm) T:2- durva ph. Austria(?) ND "Franz Liszt" one-sided bronze plaque. Sign.: Franz Stiasny (66x55x19mm) C:VF strong edge error

 
The item is not available
Starting price:
17 000 HUF
45,95
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
Belgium 1993. Baldvin király kétoldalas fém emlékérem díszlapon T:1,1- kis patina Belgium 1993. King Baldouin two-sided commemorative medallion on cardboard C:UNC,AU small patina
32575.

Belgium 1993. "Baldvin király" kétoldalas fém emlékérem díszlapon T:1,1- kis patina Belgium 1993. "King Baldouin" two-sided commemorative medallion on cardboard C:UNC,AU small patina

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment