Numismatics Literature

Number of items: 51

Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus 1723-1959. Budapest, 2008. Újszerű állapotban
30012.

4 000 HUF
10,26
10,53
Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus 1723-1959. Budapest, 2008. Újszerű állapotban, az első oldalon a szerző névre szóló dedikálásával
30013.

4 000 HUF
10,26
10,53
Ifj. Adamovszky István: Magyar Bankjegy Katalógus 1926-2022. (2. bővített kiadás). Új állapotban
30014.

7 000 HUF
17,95
18,42
Adamovszky István: Magyarország Bankjegyei 1. - A forintrendszer 1946-2010. Színes bankjegy katalógus, nagyalakú négygyűrűs mappában.
30015.

6 500 HUF
16,67
17,11
Adamovszky István: Magyarország Bankjegyei 2. - A pengőrendszer 1926-1946. Színes bankjegy katalógus, nagyalakú négygyűrűs mappában.
30016.

6 500 HUF
16,67
17,11
Ifj. Adamovszky István: Magyar Érme Katalógus 1848-2012. Adamo, Budapest, 2012. Harmadik kiadás. Használt, jó állapotban, a borító kissé kopott, a lapéleken folt.
30017.

3 000 HUF
7,69
7,89
ifj. Adamovszky István - Molnár Péter: Magyar Érme Katalógus 1790-2020. Új állapotban
30018.

7 000 HUF
17,95
18,42
Ambrus Béla: Magyarország papírszükségpénzei 1914-től 1919. VIII. 1-ig. I. és II. kötet. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1986. Használt, jó állapotban, a borítón gyűrődések, néhány lapon kis sérülés.
30019.

4 000 HUF
10,26
10,53
József Antall - Lajos Huszár: Medicina in Nummis. From the Numismatic Collection of the Semmelweis Museum for the History of Medicine. Budapest, 1979., Medicina. Angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-sel. Újszerű állapotban
30020.

1 200 HUF
3,08
3,16
Bíró-Sey Katalin: Bevezetés a római pénzek gyűjtésébe - A császárkor. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, 2002.
30021.

2 000 HUF
5,13
5,26
18
Katalin B. Sey, István Gedai: Coins and Medals - The Treasures of the Hungarian National Musem. Corvina Press / Magyar Helikon, Budapest, 1973. Használt állapotban, a külső borító több helyen szakadt.
30022.

2 000 HUF
5,13
5,26
Bóna Endre: Medicina in Nummis Szegediensis - Szegedi vonatkozású orvos-gyógyszerész történeti emlékek. Szeged, 1986. Használt, szép állapotban, a védőborító kopottas.
30023.

1 800 HUF
4,62
4,74

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.