Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 294

30858.

4 000 HUF
10,26
10,53
Asszonyi Tamás (1942-) 1974. Evangélikus Teológiai Akadémia kétoldalas Br emlékplakett tokban (90mm) T:2 patina
30859.

9 000 HUF
23,08
23,68
Asszonyi Tamás (1942-) 2000. Magyar Millenium kétoldalas Br emlékérem tájékoztatóval, bársony szütyőben (~52mm) T:1
30860.

9 000 HUF
23,08
23,68
Árvai Ferenc (1935-2004) (?) DN Művelődés Szolgálatáért Díj egyoldalas bronz plakett sérült bordó színű tokban (80mm) T:2 patina
30861.

Árvai Ferenc (1935-2004) (?) DN "Művelődés Szolgálatáért Díj" egyoldalas bronz plakett sérült bordó színű tokban (80mm) T:2 patina

3 000 HUF
7,69
7,89
Bajnok Béla (1937-2020) DN Lenin Mezőgazdasági Termelőszövetkezet - Gyomaendrőd egyoldalas bronz emlékérem (92mm) T:2 patina
30862.

Bajnok Béla (1937-2020) DN "Lenin Mezőgazdasági Termelőszövetkezet - Gyomaendrőd" egyoldalas bronz emlékérem (92mm) T:2 patina

4 400 HUF
11,28
11,58
30863.

2 000 HUF
5,13
5,26
Bartos Endre (1930-2006) DN Kohán Kohány György grafikust, festőművészt ábrázoló egyoldalas, öntött bronz plakett (107x115mm) T:2
30864.

8 000 HUF
20,51
21,05
Bányai József (1933-) DN Pénzügyi és Számviteli Főiskola (PSZF) / Gr. Széchenyi István jelzett Ag emlékérem, műanyag dísztokban (31,29g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30865.

Bányai József (1933-) DN "Pénzügyi és Számviteli Főiskola (PSZF) / Gr. Széchenyi István" jelzett Ag emlékérem, műanyag dísztokban (31,29g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

9 500 HUF
24,36
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1920. Az Országos Rákosi Jenő-ünnep emlékére egyoldalas bronz emlékérem (65mm)T:1- patina, ph. / Hungary 1920. In memory of the national Jenő Rákosi holiday one-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Fülöp Ö. Beck (1873-1945) (65mm) C:AU patina, edge error HP.: 917.
30866.

8 000 HUF
20,51
21,05
Berán Lajos (1882-1943) 1929. Magyar Királyi Földmívelésügyi Minister / A mezőgazdaság terén szerzett érdem elismeréséül aranyozott bronz emlékérem, hátlapon BUDAPEST 1930 DEC 4-8 gravírozással (60mm) T:2- kopott aranyozás HP 1304.
30867.

Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Magyar Királyi Földmívelésügyi Minister / A mezőgazdaság terén szerzett érdem elismeréséül" aranyozott bronz emlékérem, hátlapon "BUDAPEST 1930 DEC 4-8" gravírozással (60mm) T:2- kopott aranyozás HP 1304.

3 000 HUF
7,69
7,89
Berán Lajos (1882-1943), Rejőd Tiborc (1892-1972) DN IX. Pius aranyozott bronz emlékérem (45mm) T:3 aranyozás lekopott, ph.
30868.

Berán Lajos (1882-1943), Rejőd Tiborc (1892-1972) DN "IX. Pius" aranyozott bronz emlékérem (45mm) T:3 aranyozás lekopott, ph.

6 000 HUF
15,38
15,79
30869.

1 800 HUF
4,62
4,74

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.