Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 71

~1900. ÉDOSZ Közp.-i (Központi) Énekkar 1889 aranyozott, zománcozott Br jelvény (21,5mm) T:2
32767.

~1900. "ÉDOSZ Közp.-i (Központi) Énekkar 1889" aranyozott, zománcozott Br jelvény (21,5mm) T:2

2 400 HUF
6,15
6,32
~1900. Magyar címeres, zászlóalakú, zománcozott kitűző Morzsányi Budapest gyártói jelzéssel T:1-
32768.

~1900. Magyar címeres, zászlóalakú, zománcozott kitűző "Morzsányi Budapest" gyártói jelzéssel T:1-

1 400 HUF
3,59
3,68
1904. Evangélikus Dalkör zománcozott fém jelvény T:1- apró zománchibák
32769.

1904. "Evangélikus Dalkör" zománcozott fém jelvény T:1- apró zománchibák

1 400 HUF
3,59
3,68
1907. Országos Dalünnep és Dobó-szobor leleplezés / Egerben 1907. év augusztus 15.-19. én kétoldalas bronz emlékérem füllel, mellszalagon (35mm) T:1-
32770.

1907. "Országos Dalünnep és Dobó-szobor leleplezés / Egerben 1907. év augusztus 15.-19. én" kétoldalas bronz emlékérem füllel, mellszalagon (35mm) T:1-

24 000 HUF
61,54
63,16
~1910-1920. Krysztiniák J. tánct. (Krysztiniák József tánctanár) Amerikai emlék zománcozott bronz lemezjelvény (23x25mm) T:2 hajlott koszorú
32771.

~1910-1920. "Krysztiniák J. tánct. (Krysztiniák József tánctanár) Amerikai emlék" zománcozott bronz lemezjelvény (23x25mm) T:2 hajlott koszorú

5 000 HUF
12,82
13,16
~1910-1930. MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) zománcozott Br jelvény BERÁN BPEST gyártói jelzéssel (14x12mm) T:1-
32772.

~1910-1930. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége)" zománcozott Br jelvény "BERÁN BPEST" gyártói jelzéssel (14x12mm) T:1-

2 000 HUF
5,13
5,26
1914. Polgárőrség Debreczen zománcozott fém jelvény LÖFKOVITS A. és Tsa. gyártói jelzéssel (66x55mm) T:2,2- zománchibák Hungary 1914. Militia of Debrecen enamelled metal badge with makers mark LÖFKOVITS A. és Tsa. (66x55mm) C:XF,VF enamel errors
32773.

1914. "Polgárőrség Debreczen" zománcozott fém jelvény "LÖFKOVITS A. és Tsa." gyártói jelzéssel (66x55mm) T:2,2- zománchibák Hungary 1914. "Militia of Debrecen" enamelled metal badge with maker's mark "LÖFKOVITS A. és Tsa." (66x55mm) C:XF,VF enamel errors

50 000 HUF
128,21
131,58
1927. Délmagyarorsz. Húsiparosok Szövetségének I. Naggyűlése - H.M. Vásárhely (Hódmezővásárhely) 1927 IX. 4. zománcozott bronz jelvény (21mm) T:1-,2
32774.

1927. "Délmagyarorsz. Húsiparosok Szövetségének I. Naggyűlése - H.M. Vásárhely (Hódmezővásárhely) 1927 IX. 4." zománcozott bronz jelvény (21mm) T:1-,2

9 000 HUF
23,08
23,68
1930. Santus Emericus (Szent Imre) Br jelvény, hátoldalán Ludvig Bp. Thék u. 44. T:2,2-
32775.

1930. "Santus Emericus (Szent Imre)" Br jelvény, hátoldalán "Ludvig Bp. Thék u. 44." T:2,2-

1 600 HUF
4,10
4,21
~1930. A KATH. HÁZIASSZONYOK ORSZ. SZÖV. SZT. ZITA KÖRÉTŐL - HŰSÉG ÉS SZORGALOM JUTALMÁUL / SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK fém jutalomérmek mellszalagon, kettő hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzés, kopott dísztokban (3db/2xklf) (30mm) T:2 patina, foltos mellszalag
32776.

~1930. "A KATH. HÁZIASSZONYOK ORSZ. SZÖV. SZT. ZITA KÖRÉTŐL - HŰSÉG ÉS SZORGALOM JUTALMÁUL / SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK" fém jutalomérmek mellszalagon, kettő hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés, kopott dísztokban (3db/2xklf) (30mm) T:2 patina, foltos mellszalag

6 500 HUF
16,67
17,11
~1930. Toldi Bábszínház sárgaréz jelvény T:2
32777.

~1930. "Toldi Bábszínház" sárgaréz jelvény T:2

2 000 HUF
5,13
5,26
~1930-1940. Az Anker Ált. Biztosító R.t. zománcozott gomblyukjelvény (18mm) T:1-
32778.

~1930-1940. "Az Anker Ált. Biztosító R.t." zománcozott gomblyukjelvény (18mm) T:1-

6 000 HUF
15,38
15,79

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.