Books: Technics

Number of items: 20

A nyomdászmester. Vezérfonál a nyomdaipari mestervizsgákhoz. Bp., é.n. Budapesti Sokszorosítók Ipartestülete. 230p. + XV. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben
17192.

3 000 HUF
7,69
7,89
13
17193.

1 800 HUF
4,62
4,74
Csúrik János-Buthy János: A lokomobil-gőzkazánfűtő és gőzgépkezelő. Kazánfűtők, géptulajdonosok és géptulajdonosok és vizsgázók részére. Bp., 1918., Szerzői kiadás,(Szeged, Engel Lajos-ny.), 172 p. Második, bővített kiadás. +Naszályi József: A stabil gőzkazánok és gőzgépek gyakorlati tankönyve. Kazánfűtők, gőzgépkezelők, üzemvezetők, gyárosok, stb. Valamint az állami ipari szakiskolákban rendszeresített tanfolyamok részére. Szekszárd, (1918.), Molnár-ny., 10+275+1 p.+1 t. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, a kötéstáblán kis sérülésnyommal.
17194.

2 400 HUF
6,15
6,32
17195.

1 400 HUF
3,59
3,68
Energiagazdálkodási statisztikai évkönyv 1965. Bp., Orsz. Energiagazdálkodási Hatóság. Kiadói vászonkötésben
17196.

2 000 HUF
5,13
5,26
17197.

2 000 HUF
5,13
5,26
17198.

2 000 HUF
5,13
5,26
17199.

3 000 HUF
7,69
7,89
17200.

3 000 HUF
7,69
7,89
Schreiber József: Automobilisták zsebkönyve. Bp.,1935., Auto és Motorújság. Tizedik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen szakadással, pár lapon bejelöléssel.
17201.

1 600 HUF
4,10
4,21
17202.

800 HUF
2,05
2,11
17203.

2 000 HUF
5,13
5,26

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.