Books: Technics

Number of items: 20

A nyomdászmester. Vezérfonál a nyomdaipari mestervizsgákhoz. Bp., é.n. Budapesti Sokszorosítók Ipartestülete. 230p. + XV. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben
17192.

3 000 HUF
13
17193.

1 800 HUF
Csúrik János-Buthy János: A lokomobil-gőzkazánfűtő és gőzgépkezelő. Kazánfűtők, géptulajdonosok és géptulajdonosok és vizsgázók részére. Bp., 1918., Szerzői kiadás,(Szeged, Engel Lajos-ny.), 172 p. Második, bővített kiadás. +Naszályi József: A stabil gőzkazánok és gőzgépek gyakorlati tankönyve. Kazánfűtők, gőzgépkezelők, üzemvezetők, gyárosok, stb. Valamint az állami ipari szakiskolákban rendszeresített tanfolyamok részére. Szekszárd, (1918.), Molnár-ny., 10+275+1 p.+1 t. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, a kötéstáblán kis sérülésnyommal.
17194.

2 400 HUF
17195.

1 400 HUF
Energiagazdálkodási statisztikai évkönyv 1965. Bp., Orsz. Energiagazdálkodási Hatóság. Kiadói vászonkötésben
17196.

2 000 HUF
17197.

2 000 HUF
17198.

2 000 HUF
17199.

3 000 HUF
17200.

3 000 HUF
Schreiber József: Automobilisták zsebkönyve. Bp.,1935., Auto és Motorújság. Tizedik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen szakadással, pár lapon bejelöléssel.
17201.

1 600 HUF
17202.

800 HUF
17203.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF