Books: Tales

Number of items: 22

Awdry, Wilbert: Thomas the Tank Engine. The Classic Library. Contains all 26 original books from the Railway Series by the Rev. W. Awdry. In original box. / Thomas, a gőzmozdony. A klasszikus mesekönyv-sorozat mind a 26 kötete. Angol nyelven. Kiadói karton díszdobozban.
17316.

9 000 HUF
23,08
23,68
Altay Margit: Némy. Regény fiatal leányok számára. Bp., [1930], Pallas, 149 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
17317.

2 400 HUF
6,15
6,32
Az óriás lelke. Svájci népmesék. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Üveges Ferenc. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1986, Európa. Német, francia, rétoromán és olasz mesékkel. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17318.

1 400 HUF
3,59
3,68
Az arany kantár. Mongol mesék. Ford.: Kun Edit. Bp.,1985, Móra. Szövegközti fekete-fehér és egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17319.

2 000 HUF
5,13
5,26
Benedek Elek: Nagy meséskönyv. Kisújszállás, 2012, Pannon-Literatúra Kft. Vida Kata rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17320.

1 600 HUF
4,10
4,21
Fazekas Anna: Öreg néne őzikéje. Róna Emmy rajzaival. Bp., 1965, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.
17321.

1 200 HUF
3,08
3,16
17322.

1 000 HUF
2,56
2,63
Wilhelm Hauff: Mesék./Märchen. Ford.: Szinnái Tivadar, Bernáth Istváb. Bp.,1957,Corvina. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, a gerincen és a hátsó táblán kis sérülésekkel, a borítón kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
17323.

1 400 HUF
3,59
3,68
Gaal Mózes: Magyar hősök és királyok. Kis fiának elmeséli Gaal Mózes. Mesekönyvecske IV. köt. Bp., én., Franklin. Kiadói festett, illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, laza fűzéssel, possessori bejegyzéssel.
17324.

1 000 HUF
2,56
2,63
cca 1910-1930 Ifjabb Gulliver utazása Liliputban. Kónya Zoltán rajzaival. Bp., Tolnai-ny., 16 p.
17325.

1 000 HUF
2,56
2,63
Gueladyo, a nagy szerelmes. Népmesék Guineából. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Kende István. Kende István fotóival. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Loránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1964, Európa. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17326.

1 200 HUF
3,08
3,16
17327.

1 000 HUF
2,56
2,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.