Books: Social sciences

Number of items: 20

17172.

3 800 HUF
9,74
10,00
Rudinszki István: Enyém a szerencse, hogy vőfély lehettem. lakodalmi szokások Kunszentmiklóson és környékén. Bp., 1992, BM Kiadó. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17173.

1 000 HUF
2,56
2,63
Kurucz Jenő: Struktur und Funktion der Intelligenz während der Weimarer Republik. Sozialforschung und Sozialordnung Band 3. Köln, 1967, Grote. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas kiadói papír védőborítóban. A szerző által Filipp Géza részére DEDIKÁLT példány.
17174.

2 000 HUF
5,13
5,26
Herman István: Lukács György gondolatvilága. Tanulmány a XX. század emberi lehetőségeiről. Elvek és utak. Bp., 1974, Magvető, 415 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által Sziklai László, a BTK Filozófiai Intézet egykori vezetője részére DEDIKÁLT példány.
17175.

2 800 HUF
7,18
7,37
Fischer-Colbrie Ágost: Gazdasági nőnevelés és megélhetés. Kassa, 1910. Mildner. Kiadói papírbosítékban 16 p
17176.

2 000 HUF
5,13
5,26
Vajda Ákos: Hitelproblémák. Az Országos Nemzeti Club kiadványai 15. Bp., 1937., Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
17177.

2 000 HUF
5,13
5,26
17178.

2 000 HUF
5,13
5,26
Robert K. Merton: Társadalomelmélet és társadalmi struktúra. Bp., 2002., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés
17179.

3 600 HUF
9,23
9,47
Kövér György: Biográfia és társadalomtörténet. Bp., 2014, Osiris, 436 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17180.

2 400 HUF
6,15
6,32
A zárva várt Nyugat. Kulturális globalizáció Magyarországon. Szerk.: Kovács János Mátyás. Bp., 2002, 2000 / Sík Kiadó, 553 p. Kiadói kartonált papírkötés.
17181.

1 400 HUF
3,59
3,68
Bálint Jenő: Új világ a mechanokrácia. Bp., 1944., May-ny. Kiadói félvászon-kötés.
17182.

1 200 HUF
3,08
3,16
Dr. Kós Károly: Eszköz, munka, néphagyomány. Dolgozatok a munka néprajza köréből. Bukarest, 1980, Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban.
17183.

1 200 HUF
3,08
3,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.