Books: Religion

Number of items: 41

Lelki-isméretnek ösztöne, az az: egy titkos értelmű tövisses kert... Győr, 1770, Streibig. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
17247.

10 000 HUF
27,03
29,41
11
Bozsik Pál: Az egri papnevelés története a XVIII. században 1780-ig. Hittudori értekezés. (Kézirat gyanánt). Eger, 1910, Érseki Lyceumi Könyvnyomda, 217 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés (Neszvadba Gy. könyvkötő, Eger), festett lapélekkel, tulajdonosi névbélyegzővel, szép állapotban.
17248.

5 000 HUF
Francolino, Balthassare: Tirocinium Theologicum. Nagyszombat, 1744. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
17249.

5 000 HUF
17250.

3 000 HUF
[báró nagyszalatnyai Fischer István (1754-1822) egri érsek (1807-1822:)] Stephano Fischer: Collectio pastoralium, et circularium litterarum. 1808, 1810,1811,1812,1813,1814. Agriae [Eger], 1808-1814, Typis Lycei Archi-Episcopalis, 12+48,76-83; 8+63+97-117;47;8+64;36;8+37-80 p. + 2 t. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, néhány lapszélen javításnyomokkal, néhány lap alján szúette lyukkal, possessori bejegyzéssel, bejegyzésekkel.
17251.

6 000 HUF
17252.

5 000 HUF
17253.

2 000 HUF
Zakar András: A szenvedés értéke és a megtestesülés titka. Dolgozatok a Pázmány Péter Tudományegyetem Dogmatikai Szemináriumából. Bp., 1941, szerzői magánkiadás (Stephaneum-ny.), 81 p. Kiadói papírkötés.
17254.

2 000 HUF
Fejér György: Mostani idők sziükségeihez alkalmaztatott vasárnapi, ünnepi, és alkalmatosságbeli beszédek. Tartattak - -, a pesti királyi universitásnál hit-tudomány oktatója által. Első és Negyedik rész. Pesten, 1818, Trattner János Tamás. Korabeli papírkötések, kissé kopott borítókkal, a gerinceken szakadásokkal, néhány lapon kis folttal.
17255.

Fejér György: Mostani idők' sziükségeihez alkalmaztatott vasárnapi, ünnepi, és alkalmatosságbeli beszédek. Tartattak - -, a' pesti királyi universitásnál hit-tudomány' oktatója által. Első és Negyedik rész. Pesten, 1818, Trattner János Tamás. Korabeli papírkötések, kissé kopott borítókkal, a gerinceken szakadásokkal, néhány lapon kis folttal.

4 000 HUF
[Biblia I-V. kötetben]: Ószövetségi Szentírás. A Vulgata szerint Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. I-III. Kötet.; Újszövetségi Szentírás. A Vulgata szerint Káldi György fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. I-II. kötet. Bp.,[1930-1934, 1927-1928], Szent István-Társulat,(Stephaneum-ny.), 1019+1 p.+1 (kihajtható térkép) t., 1091+1 p., 1027+3 p.;554 p.+1 (kihajtható térkép) t.,491+1 p.+1 (kihajtható térkép) t. Aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, kopottas borítóval
17256.

5 000 HUF
29
Csűri Lajos: Jövel Uram Jézus, Szekeresi temetési igehirdetések. Nagyszekeres, 2006. 152p. Kiadói kartonált papírkötésben
17257.

3 000 HUF
1915 Egyházi Közlöny XXVII. évf. 1-52. sz., 1915. jan. 1. - dec. 24. (Teljes évfolyam). Főszerk. és kiadó: Gerely József. Bp., Stephaneum-ny., 600 p. Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel. Egybekötve, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel.
17258.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF