Books: Railways, locomotives

Number of items: 10

Vasútépítés és pályafenntartás. I. köt. Korszerű vasút - Korszerű vasúttechnika. Szerk.: id. Dr. Horváth Ferenc. Bp.,1999,MÁV. Kiadói papírkötés.
17213.

2 400 HUF
6,15
6,32
17214.

2 400 HUF
6,15
6,32
Das Buch der Bahn. 150 Jahre Eisenbahn in Österreich. Wien, 1987, Österreichische Verkehrswerbung.+Fünf Jahrhunderte Bahntechnik. Szerk.: Horst Weigelt. Darmstadt, 1986, Darmstadt. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17215.

700 HUF
1,79
1,84
Hans Reichardt: Die Eisenbahn. Nürnberg, 1994, Tessloff. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.+Pressehandbuch Bahnen und Häfen 2008/2009. Privatbahn Magazin. Suchlendorf, 2008, Bahn-Media. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17216.

700 HUF
1,79
1,84
Barki Jenő-Kun Dezső-Udvarhelyi Dénes: Úttörővasúton a Széchényi-hegytől Hűvösvölgyig. Bp., 1958., KÖZDOK. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17217.

1 800 HUF
4,62
4,74
10
Dr. Nemesdy Ervin: Vasúti felépítmény. Vasútépítéstan II. köt. Bp., 1966, Tankönyvkiadó, 451+(1) p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel. Megjelent 1000 példányban.
17218.

1 200 HUF
3,08
3,16
25 éves a Vasúti Tudományos Kutató Intézet. (1951-1976.) Összeáll.: Dr. Nagy József. Bp.,1976,KÖZDOK. Kiadói papírkötés, 120-129. oldalak között kijáró lapokkal. Megjelent 1000 példányban.
17219.

700 HUF
1,79
1,84
Általános utasítás a MÁV villamosított vonalainak üzemére. E 101. sz. Bp., 1991, KÖZDOK. Kiadói nyl-kötés.
17220.

700 HUF
1,79
1,84
Óda a gyorsasághoz. Szerk.: Baranyi Ferenc. Bp., 1989, KÖZDOK. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással.
17221.

500 HUF
1,28
1,32
17222.

1 000 HUF
2,56
2,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.