Number of items: 346

Mindszenty Gedeon költeményei. Eger, 1859, Érseki Lyceumi Könyvnyomda. Czapy Bálint aláírásával. Félvászon kötés, elején kissé laza lapok, kopottas állapotban.
17386.

3 000 HUF
Esterházy Péter: Termelési-regény (kisssregény.) Regény. Bp.,1979,Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító egy része fakó.
17387.

1 200 HUF
Krúdy Gyula: Rezeda Kázmér szép élete. (Regény a szép Budapestről). Bp., 1944, Griff (Kassa, Athenaeum-ny.), 211 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült, szétváló kiadói papír védőborítóban (belül jó állapotban).
17388.

1 000 HUF
Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965, Magvető. Első kiadás. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17389.

2 000 HUF
Fekete István: Rózsakunyhó. Bp., 1973, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
17390.

1 600 HUF
Dale Carnegie: Érvényesülés. Amerikai karrier - iskola. Ford.: Varga István. Bp.,[1943.],Bárd Ferenc és Fia. IV. kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, benne a szétszakadt papír védőborítóval.
17391.

2 000 HUF
Edgar Wallace két regénye: A bandita, Borzalmak kastélya. Egybe kötve. Bp., é.n. Dick Manó. Korabeli félvászon kötésben
17392.

1 600 HUF
Kolligátum: Krúdy Gyula: Esti út. Elbeszélések; Móricz Zsigmond: Tragédia. Négy elbeszélés; Szép Ernő: Kucséber-kosár; Szomory Dezső: Lőrinc emléke. Novellák; (+1 címlap nélkül). Bp., é.n., Nyugat. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
17393.

1 000 HUF
Krúdy Gyula: Őszi utazások a vörös postakocsin. Krúdy Gyula Összegyűjtött Munkái. Bp., 1917, Singer és Wolfner, 205+(3) p. Első kiadás. A borítórajz Major Henrik munkája. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel.
17394.

1 000 HUF
Kaczér Illés: Khafrit, az egyiptomi asszony. Bp., é.n., Biró Miklós, 245+(3) p. Negyedik kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, festett lapélekkel.
17395.

1 600 HUF
2 db legjobb könyvek kiadás: Vajda Ernő: A boszorkány, Mark Twain: Az ostoba Wilson. Bp., én. Érdekes Újság.
17396.

1 400 HUF
Mai magyarságunk életrajza. Nemzetismeret. (Gróf Teleki Pál, Hóman Bálint és mások előadásai). Szerk.: Balassa Brunó. Székesfehérvár, 1939, magánkiadás (Csitáry G. Jenő-ny.), 248+(2) p. Kiadói papírkötés, koszos, foltos borítóval és címlappal, ragasztott gerinccel.
17397.

1 200 HUF
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF