Number of items: 346

Csatári Dániel: Forgószélben. (Magyar-román viszony 1940-1945). Változatlan lenyomat. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó, 492+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 800 példányban.
17338.

10 000 HUF
25,64
26,32
Philip José Farmer: Fegyverraktár az űrből. Regény. hn.én., nyn. Kiadói papírkötés.   Ez a könyv magáncélú használatra készült, hat példányban. Kereskedelmi forgalomba nem hozható!   Ezen a (magán)kiadáson kívül más kiadása Magyarországon nem létezik a műnek.   Philip José Farmer (1918-2009) amerikai Hugo-díjas sci-fi és fantasy író.
17339.

Philip José Farmer: Fegyverraktár az űrből. Regény. hn.én., nyn. Kiadói papírkötés. "Ez a könyv magáncélú használatra készült, hat példányban. Kereskedelmi forgalomba nem hozható!" Ezen a (magán)kiadáson kívül más kiadása Magyarországon nem létezik a műnek. Philip José Farmer (1918-2009) amerikai Hugo-díjas sci-fi és fantasy író.

10 000 HUF
25,64
26,32
Buda várának visszavételekor a keresztények fogságba esett egy Kártigám nevű török kisasszonynak ritka, és emlékezetes történeti... 1780, Landerer. Modern álbordás félbőr kötés
17340.

10 000 HUF
25,64
26,32
18
Móricz Zsigmond: Szatmári gyűjtés 1-2. köt. 1. köt.: Balladák, dalok és versek. 2. köt.: Lírai dalok és versek. (Folytatás.) Szerk és sajtó alá rendezte: Katona Imre. Magyar Népköltési gyűjtemény XVII-XVIII. köt. Szerk.: Voigt Vilmos. Bp., 1991., Magyar Néprajzi Társaság - MTA Néprajzi Kutatóintézete. Első kiadás. Kiadói papírkötések, a borítón kis kopásnyomokkal, volt könyvtári példány.
17341.

10 000 HUF
25,64
26,32
Szalai László: Státusférfiak és szónokok könyve. Pest, 1847., Heckenast Gusztáv, 6+484+1 p. Kiadói papírkötés, sérült, a hátsó tábla kivételével hiányzó borítóval, foltos lapokkal.   Jamniczky Lajos (?-1895). műépítész, könyvgyűjtő névbélyegzőivel.
17342.

10 000 HUF
25,64
26,32
17343.

5 000 HUF
12,82
13,16
17344.

7 000 HUF
17,95
18,42
Füst Milán Teljes napló I-II. Bp., 1999. Fekete Sas kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben
17345.

11 000 HUF
28,21
28,95
17346.

5 000 HUF
12,82
13,16
Takáts Gyula: Vulkánok, fügefák. Régi és új versek. DEDIKÁLT a somogyi főügyésznek. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
17347.

5 000 HUF
12,82
13,16
Márai Sándor: Föld, föld!... Emlékezések. Toronto, (1972), Stephen Vörösváry-Weller Publishing Co. Ltd., 312 p. Első kiadás! Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel, a borítón minimális kopással.
17348.

6 000 HUF
15,38
15,79
Edelspacher Antal: A népvándorlások a nyelvészet világánál. Bp., 1878, Pfeifer. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17349.

5 000 HUF
12,82
13,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.