Books: Other languages

Number of items: 13

17288.

1 000 HUF
17289.

14 000 HUF
37,84
41,18
Curas, Hilmar: Erleichterte und durch lange Erfahrung verbesserte Französische Grammatik. [...] Berlin, 1786, Friedrich Nicolai, (12)+464+(12) p. Német és francia nyelven. Modern kötésben, kissé foltos lapokkal.
17290.

6 000 HUF
[Shaw, George Bernard (1856-1950)]: The Complete Plays of Bernard Shaw. London, 1931, Constable and Co. Ltd., (6)+1131 p. Első kiadás. Angol nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, dombornyomott egészbőr-kötésben, a borítón és a gerincen kisebb kopásnyomokkal, néhány kis felületi sérüléssel, néhány lapon kis lapszéli szakadással. /  First edition. In full leather-binding, with minor wear.
17291.

5 000 HUF
Johann Michael von Loen: Der redliche Mann am Hofe. Faksimiledruck nach der Ausgabe von 1742. Mit einem Nachwort von Karl Reichert. Stuttgart, 1966, J. B. Metzlersche Verlagsbuchhandlung. Reprint kiadás. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17292.

4 000 HUF
17293.

2 400 HUF
[Fouillée, Augustine] G. Bruno: Le tour de la France par deux enfants. Devoir et patrie. Paris, 1886, Eugene Belin et Fils, (4)+508 p. Rengeteg szövegközi illusztrációval. Francia nyelven. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, néhány kissé foltos, sérült, javított lappal.
17294.

3 600 HUF
9,73
10,59
Busch, Wilhelm: Herr und Frau Knop.: Heidelberg, 1876 Verl. von Fr. Basserman, Javított papírkötésben, kissé foltos lapokkal
17295.

2 000 HUF
Shakespeare, William: The Dramatic Works of William Shakspeare, from the Text of Johnson, Steevens, and Reed. With the Preface of Dr. Johnson and a Copious Glossary. London-Edinburgh, 1855, T. Nelson and Sons, 1 t. (a szerző acélmetszetű portréja) + XIV+964 p. Oldalszámozáson kívül számos egészoldalas képpel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói bordázott gerincű, dombornyomott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
17296.

3 000 HUF
Rudyard Kipling: The jungle book. With illustrations by J. L. Kipling, W. H. Drake, and P. Frenzeny. London, 1903., Macmillan. Angol nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17297.

1 400 HUF
Anthony Flew: A Dictionary of Philosophy. Revised Second Edition. New York, 1984, St. Martins Griffin. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17298.

Anthony Flew: A Dictionary of Philosophy. Revised Second Edition. New York, 1984, St. Martin's Griffin. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

1 000 HUF
Aristote: Éthique de Nicomaque. [Arisztotelész: Nikomakhoszi etika]. Paris, 1965, Garnier-Flammarion. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
17299.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF