Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 28

Kovácsy Béla - Monostori Károly: A ló és tenyésztése. 600 képpel, 14 műmelléklettel és 1 színes lótenyésztési térképpel. Bp., 1905., Pátria, XII+653+(3) p. + 14 (fekete-fehér képtáblák) t. +1 (kihajtható térkép) t. Harmadik, javított és bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal, képtáblákkal, kihajtható térképpel illusztrált. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, névbejegyzésekkel, néhány lapon firkával, intézményi bélyegzésekkel.
17144.

20 000 HUF
51,28
52,63
Arendts, Carl: Naturhistorischer Schulatlas. Leipzig, 1866, Brockhaus. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17145.

6 000 HUF
15,38
15,79
Koch Sándor: Magyarország ásványai. Bp., 1966., Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
17146.

3 000 HUF
7,69
7,89
11
Ardos Frigyes: Kis Növényatlasz 604 megnevezett növénnyel. Szeged, 1907, Traub B. és Társa. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17147.

3 000 HUF
7,69
7,89
1929 r. Cholnoky Jenő (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 155 melléktérkép, világstatisztika. Szerk.: - -. Bp., 1929, Győző Andor. Második, javított kiadás. Újrakötött egészvászon-kötésben, jó állapotban
17148.

4 000 HUF
10,26
10,53
Flammarion Camille: Népszerű csillagászattan és az égboltozat egyetemes leírása II. köt. Bp., 1882, Pallas. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált, egy kihajtható táblával. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.
17149.

2 800 HUF
7,18
7,37
17150.

1 000 HUF
2,56
2,63
Beneden, [Pierre-Joseph] van: Description des ossements fossiles des environs dAnvers. Annales du Musée Royal dHistoire Naturelle de la Belgique - Série Paléontologique Tome IV. Bruxelles, 1880, F. Hayez, 81 p. Francia nyelven. Kiadói nagyalakú papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, kissé foltos lapokkal.
17151.

Beneden, [Pierre-Joseph] van: Description des ossements fossiles des environs d'Anvers. Annales du Musée Royal d'Histoire Naturelle de la Belgique - Série Paléontologique Tome IV. Bruxelles, 1880, F. Hayez, 81 p. Francia nyelven. Kiadói nagyalakú papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, kissé foltos lapokkal.

2 000 HUF
5,13
5,26
Koninck, [Laurent-Guillaume] de: Faune du calcaire carbonifére de la Belgique. Annales du Musée Royal dHistoire Naturelle de la Belgique - Série Paléontologique Tome V. Bruxelles, 1880, F. Hayez, 133 p. Francia nyelven. Kiadói nagyalakú papírkötés, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.
17152.

Koninck, [Laurent-Guillaume] de: Faune du calcaire carbonifére de la Belgique. Annales du Musée Royal d'Histoire Naturelle de la Belgique - Série Paléontologique Tome V. Bruxelles, 1880, F. Hayez, 133 p. Francia nyelven. Kiadói nagyalakú papírkötés, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.

2 000 HUF
5,13
5,26
17153.

1 600 HUF
4,10
4,21
Vajda Ernő: Fák, ligetek, erdők. Bp., 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17154.

1 600 HUF
4,10
4,21
Román György: Betegségország vándora. (1937-1968.) Bp., 2003.,Román György Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17155.

1 400 HUF
3,59
3,68

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.