Books: Military Number of items: 35
2721816
16561
426
Books: Military
Other collectibles
Csonkaréti Károly: Hadihajók a Dunán. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben,
1 000 HUF
2715341
16562
426
Books: Military
Other collectibles
Dallos Jenő: Vonalparádé. Határőrök Kiskönyvtára Bp., 1982., BM Határőrség Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2626871
16563
426
600
Books: Military
Other collectibles
Amelia Earhart: Az utolsó út. Sajtó alá rendezte: George Palmer Putnam. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Harc a levegőért. Bp., 1939, Révai. Kiadói egészvászon borító, kissé foltos borítóval. 2715060
16564
426
Books: Military
Other collectibles
Szabó József János: Felirat egy tömegsírra. Székesfehérvári katonák tömegsírja Gyergyószentmiklós. Székesfehérvár, 2008., Honvédség és Társadalom Baráti Kör. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2682882
16565
426
Books: Military
Other collectibles
Bencze László: A Piave-front. Hadtörténelmi Levéltári Tanulmányok. Bp., 2003., Paktum. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2718814
16566
426
Books: Military
Other collectibles
Baja-Pilch-Dr. Lukinich-Zilahy: Hadifogoly magyarok története I. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1 600 HUF
2715367
16567
426
Books: Military
Other collectibles
Határőrök Kiskönyvtára sorozat 5 kötete: Szilvási Ferenc: Árnyékos oldal.; Soós Zoltán: Járőr nyomán.; Erdős Sándor: Hétköznapi történet.; Varga László: Koordináták.; Hiteles vallomások. Bp., 1981-1986., BM Határőrség Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kopott borítókkal.
4 000 HUF
2715359
16568
426
Books: Military
Other collectibles
Határőrök Kiskönyvtára sorozat 4 kötete: Babai József: Csillagakció.; Pusztay Sándor: Jelszó nélkül.; Szabó József: Ragyogó reggelek.; H. Szabó József: Hűség és szerelem. Bp., 1984-1988., BM Határőrség Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kopott borítókkal, az egyik hátsó borítóján apró lyukkal.
3 000 HUF
2565806
16569
426
2200
Books: Military
Other collectibles
2 200 HUF
2720906
16570
426
Books: Military
Other collectibles
Julier Ferenc: Magyar hadvezérek. Bp., 1992, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói papírkötés
1 800 HUF
2721821
16571
426
Books: Military
Other collectibles
Dr. Csonkaréti Károly, Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán. A Császári (és) Királyi Haditengerészet Dunaflottillájától a Magyar Királyi Honvéd Folyamerőkig (1870-1945). Bp., (1991), Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035