Books: Military Number of items: 35
2721319
16549
426
Books: Military
Other collectibles
Balogh István: Gyóni Géza szibériai életrajza. Bp., 1927. Szerzői. Vermes József grafikájával illusztrált papírkötésben szakadt
1 400 HUF
2715550
16550
426
Books: Military
Other collectibles
Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. Bp., én., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés.
1 400 HUF
2720933
16551
426
Books: Military
Other collectibles
Túri Béla: A háború belülről nézve. Bp., 1916.,"Élet. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.
1 400 HUF
2717691
16552
426
Books: Military
Other collectibles
Charles Whiting: Werwolf. A náci ellenállási mozgalom története. 1944-45. Bp., 1998. Hajja. Kiadói kartonált papírkötésben
1 000 HUF
2701810
16553
426
Books: Military
Other collectibles
Peter Hore: Csatahajók enciklopédiája. Ford.: Márkus János, Munteán László. Bp., 2008., Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16 000 HUF
2701864
16554
426
Books: Military
Other collectibles
16 000 HUF
2701795
16555
426
Books: Military
Other collectibles
Bak József - Csonkaréti Károly et alii: Hadihajók Típuskönyv. Bp., 1984, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
2 800 HUF
2701781
16556
426
Books: Military
Other collectibles
Bak József - Bak Ferenc: Hadihajók II. Típuskönyv. Bp., é.n., Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés
2 800 HUF
2645387
16557
426
Books: Military
Other collectibles
1 000 HUF
2505714
16558
426
2200
Books: Military
Other collectibles
2 200 HUF
2587362
16559
426
600
Books: Military
Other collectibles
Tilkovszky Loránt: SS-toborzás Magyarországon. Népszerű Történelem. Bp., 1974, Kossuth. Néhány fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. 2661421
16560
426
Books: Military
Other collectibles
Kesselring, [Albert]: Lengyelország felett. Ford.: Székely Tibor. A mai háború. A Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete könyvei. Bp., 1942, Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035