Books: Military

Number of items: 35

Viljo Saraja: Megváltott ország. Élmények az 1939/40-es finn-orosz háborúból. Ford.: Garam Lajos és Kallioniemi Sole. Fordítói kiadás. Eger, 1942., Egri Nyomda. 3. kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, javított gerinccel. Ritka!   A mű szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.
16537.

5 000 HUF
Szombati-Szabó István: A halál szérűjén. Imádságok hősi halált halt katonák koporsója mellett. DEDIKÁLT! Bp., 1916, Kókai. Papírkötés, kopottas állapotban.
16538.

4 000 HUF
Lovaglás, hajtás és málhásállatvezetés. (L. H. M.) A m. kir. honvédelmi minisztérium kiaddványa. Bp., 1937., Stádium. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, ceruzás bejelölésekkel.
16539.

3 400 HUF
9,19
10,00
27
Bene János-Szabó Péter: Huszonnégyes honvédek a Kárpátokban. A m. kir. 24. gyaloghadosztály története 1944-1945. Nyíregyháza, 1997. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16540.

3 000 HUF
16541.

2 400 HUF
Babucs-Maruzs: Ahol a hősök születnek. Az egri magyar királyi Dobó István 14. honvéd gyalogezred története (1922-1945). H.n., Puedlo. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16542.

2 400 HUF
16543.

2 400 HUF
Pálcikarajzok a levente-testnevelés szabadgyakorlatainak szemléltető oktatásához. Bp., 1942, M. Kir. Honvédelmi Minisztérium (Athenaeum-ny.), 31 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé gyűrött, foltos borítóval
16544.

2 000 HUF
Nagybaczoni Nagy Vilmos: Végzetes esztendők 1938-1945. Beragasztott aláírással. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16545.

2 800 HUF
7,57
8,24
Szun-ce: A háború művészete; Wuzi: A hadviselés szabályai; Szema-fa: A tábornagy metódusa. (Egy kötetben). Ford.: Tokaji Zsolt, Szántai Zsolt. Bp., 2006, Cartaphilus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16546.

1 800 HUF
Móri János: Fáradhatatlanul. DEDIKÁLT! hn.,2005, Szerzői. Kiadói papírkötés
16547.

1 600 HUF
22
Gyóni Géza: Levelek a Kálváriáról és más költemények. (A fogságból.) 1915. Bp., 1916., Athenaeum, 72 p. Második kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés.
16548.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF