Books: Law

Number of items: 11

[Kovachich József Miklós (1798-1878)] Josepho Nic. Kovachich: Epicrisis documentorum diplomaticorum seu de valore instrumentorum literalium. Pestini, 1817., Trattner, XXXIII+XII, 13-287 p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, javított címlappal, néhány kissé foltos lapokkal.
15613.

5 000 HUF
12,82
13,16
Tárkány Szűcs Ernő: Erdély öröklési jogszokásai. Különlenyomat a Hitel 1944. júliusi számából. Kolozsvár, 1944, Minerva, 24 p. Kiadói kissé foltos papírkötés, possessori bejegyzéssel, ajándékozási sorokkal (dedikált???)
15614.

2 000 HUF
5,13
5,26
Bessenyei György: A törvénynek útja. Tudós társaság. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, jó állapotban.
15615.

2 000 HUF
5,13
5,26
Magyar államelmélet. Nemzetnevelők Könyvtára I. Nemzetismeret 6. Bp., 1942, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés.
15616.

1 000 HUF
2,56
2,63
Frank Tímea-Sulyok Gábor: A diplomáciai és a konzuli kapcsolatok joga. Bp., 2002., Rejtjel. Kiadói papírkötés.
15617.

1 000 HUF
2,56
2,63
1916. évi törvénycikkek. Magyar Törvénytár. Jegyzetekkel ellátta dr. Térfy Gyula. Bp., 1917, Franklin. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15618.

1 000 HUF
2,56
2,63
dr. Ferenczy Ferenc: Magyar állampolgársági jog. Gyoma, 1930, Kner Izidor. Kiadói félvászon kötésben. Kis hibával a gerincen, egyébként szép állapotban.
15619.

3 000 HUF
7,69
7,89
Büntetőtörvénykönyvek és a bűnvádi perrendtartás. Bp., 1908. Benkő Gyula. 32p. Kiadói papírkötésben
15620.

2 400 HUF
6,15
6,32
15621.

1 000 HUF
2,56
2,63
15622.

2 200 HUF
5,64
5,79
15623.

4 000 HUF
10,26
10,53

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.