Books: Hunting

Number of items: 11

Trauer Ervin: Erdőgazdasági alapismeretek. Bp., 1942., Hornyánszky-ny., 258 p. + XVI (fekete-fehér képtáblák) t. Második kiadás. Kiadói papírkötés, házikészítésű védőtokban.
17133.

5 000 HUF
12,82
13,16
13
A. E. Hartink: Sörétes és vegyes csövű vadászpuskák enciklopdéiája. Ford.: Kiss Tamás. Bp., 1999, Gabo. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos kiadói papír védőborítóban.
17134.

4 000 HUF
10,26
10,53
10
Monostori Károly: Ebtenyésztés kézikönyv ebtenyésztők, vadászok és ebkedvelők számára. (A kutya természetrajzi, bonc- és élettani s küllemtani leírása, fajtái, szaporítása, felnevelése, táplálása, gondozása, tanítása, használása és fontosabb hibáinak és betegségeinek orvoslása.) Bp.,én.,Franklin, 196 p. Szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, laza fűzéssel.
17135.

3 400 HUF
8,72
8,95
28
Cserszilvásy Ákos: A vadászat mestere. Önképző gyakorlati útmutatás a vadászat kedvelői számára. Bp., 1978., Mezőgazdasági. Az 1896-os kiadvány reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17136.

2 000 HUF
5,13
5,26
Nagy Emil: A fácán és vadászata. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
17137.

2 000 HUF
5,13
5,26
Mátrai Gábor: A muflon és vadászata. Bp., 1980, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17138.

2 000 HUF
5,13
5,26
9
Mészáros Lajos: Sörétes- és golyósfegyver vizsgára felkészítő oktatási anyag. Avagy, mit kell tudni a vadászfegyveres hatósági vizsgán. Veszprém, 2008., Szerzői. Kiadói papírkötés.
17139.

1 400 HUF
3,59
3,68
9
Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17140.

1 200 HUF
3,08
3,16
10 db vadászati témájú könyv: Fekete István: Kittenberger Kálmán élete, Ballagó idő; Róna István: Híres vadászkalandok; Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön; Vadászati évkönyv 75; stb.
17141.

10 db vadászati témájú könyv: Fekete István: Kittenberger Kálmán élete, Ballagó idő; Róna István: Híres vadászkalandok; Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön; Vadászati évkönyv '75; stb.

5 000 HUF
12,82
13,16
Millenniumi Vadászati Almanach, 2 kötet: Pest megye, Magyarország. H.n., 2001, Dénes Natur Műhely. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói műbőr-kötés.
17142.

1 600 HUF
4,10
4,21
17143.

1 200 HUF
3,08
3,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.