20 000 HUF
Georgius Pray: Annales veteres Hunnorum, Avarum et Hungarorum. [Vindobonae, 1761., Typis Georgii Ludovici Schulzii], 2 sztl. lev.+388 l.+3 sztl. lev. + 1 (rézmetszetű kihajtható térkép) t. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, az első két lap, közte a címlap hiányzik, az első 2 sztl. lev. kisebb mint a többi lap, az utánuk jövő lapok szélei foltosak, és a két alsó sarkán, kis szöveget nem érintő hiánnyal, foltos lapokkal. Ritka!