12268. 426. Closed Online auction Vintage wines, drinks
1 200 HUF
0 HUF
1981 Hosszúhegyi Merlot 1981, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, a címkén kis sérülésnyomokkal, 0,75l.
Photo of the item taken by : karap_norbert