Toys, board-games Number of items: 64
2675469
12208
426
3200
Toys, board-games
Other collectibles
3 db Mini Morris játékautó, kopott, h: 4-8cm
3 200 HUF
2643964
12209
426
900
Toys, board-games
Other collectibles
My Little Pony játékos csomag (színezőkönyv, foglalkoztató könyv, színes ceruzák), bontatlan
2681467
12210
426
Toys, board-games
Other collectibles
Nohab M61 fém mozdonymodell, eredeti csomagolásában, h: 12 cm
4 000 HUF
2714460
12211
426
Toys, board-games
Other collectibles
Kazanlár tarot kártya, magyar nyelvű leírással, eredeti dobozában
1 800 HUF
2722174
12212
426
Toys, board-games
Other collectibles
2 pakli Dreher reklámos franciakártya, bontatlan, eredeti dobozában
1 000 HUF
2720470
12213
426
Toys, board-games
Other collectibles
London Underground franciakártya (playing cards), London metróhálózatának képével, bontatlan pakli, eredeti dobozában + 2 bontatlan pakli retró magyarkártya, Dohány-és Ajándékbolt Vállalat ill. Magyar Gördülőcsapágy Művek reklámjával
1 600 HUF
2720460
12214
426
Toys, board-games
Other collectibles
4 pakli mini franciakártya, eredeti dobozukban, jó állapotban
1 600 HUF
2016683
12215
426
Toys, board-games
Other collectibles
Karl Bub Nüremberg (KBN) 1940 körül, régi felhúzós modony 1:45 méretarány, 0n3-as. Működőképes. nyomtáv:19 mm + 2 db vagon, fém lemez, jelzés és kulcs nélkül, kopott, 9×3 cm (2×), 5×3 cm
2 000 HUF
2714023
12216
426
Toys, board-games
Other collectibles
Robot bábú, elemes, hangot ad ki. Nem kipróbált 24 cm
3 000 HUF
2723428
12217
426
Toys, board-games
Other collectibles
Világrészek összerakható térképe, kirakós játék (puzzle), 1930-1940 körül, Kókai Lajos kiadása. Fa, papír, karton, hiányos, eredeti sérült kartondobozában, egyes táblák mérete kb. 28x22 cm.
4 000 HUF
2714348
12218
426
Toys, board-games
Other collectibles
2 db retró játékautó, műanyag, az egyik kissé kopottas, h: 14 - 17 cm
1 200 HUF
2715621
12219
426
3800
Toys, board-games
Other collectibles
3 db Matchbox játékautó: kamion tartálykocsival, jelzett (Matchbox Super Kings, Made in England, 1973), kis kopásnyomokkal, h: 23 cm + Rolls-Royce Oldtimer és Leyland teherautó, h: 7,5 - 10 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035