Toys, board-games

Number of items: 64

3 db Mini Morris játékautó, kopott, h: 4-8cm
12208.

3 200 HUF
8,65
9,41
My Little Pony játékos csomag (színezőkönyv, foglalkoztató könyv, színes ceruzák), bontatlan
12209.

900 HUF
2,43
2,65
Nohab M61 fém mozdonymodell, eredeti csomagolásában, h: 12 cm
12210.

4 000 HUF
Kazanlár tarot kártya, magyar nyelvű leírással, eredeti dobozában
12211.

1 800 HUF
26
2 pakli Dreher reklámos franciakártya, bontatlan, eredeti dobozában
12212.

1 000 HUF
London Underground franciakártya (playing cards), London metróhálózatának képével, bontatlan pakli, eredeti dobozában + 2 bontatlan pakli retró magyarkártya, Dohány-és Ajándékbolt Vállalat ill. Magyar Gördülőcsapágy Művek reklámjával
12213.

1 600 HUF
4 pakli mini franciakártya, eredeti dobozukban, jó állapotban
12214.

1 600 HUF
Karl Bub Nüremberg (KBN) 1940 körül, régi felhúzós modony 1:45 méretarány, 0n3-as. Működőképes. nyomtáv:19 mm + 2 db vagon, fém lemez, jelzés és kulcs nélkül, kopott, 9×3 cm (2×), 5×3 cm
12215.

2 000 HUF
16
Robot bábú, elemes, hangot ad ki. Nem kipróbált 24 cm
12216.

3 000 HUF
Világrészek összerakható térképe, kirakós játék (puzzle), 1930-1940 körül, Kókai Lajos kiadása. Fa, papír, karton, hiányos, eredeti sérült kartondobozában, egyes táblák mérete kb. 28x22 cm.
12217.

4 000 HUF
2 db retró játékautó, műanyag, az egyik kissé kopottas, h: 14 - 17 cm
12218.

1 200 HUF
3 db Matchbox játékautó: kamion tartálykocsival, jelzett (Matchbox Super Kings, Made in England, 1973), kis kopásnyomokkal, h: 23 cm + Rolls-Royce Oldtimer és Leyland teherautó, h: 7,5 - 10 cm
12219.

3 800 HUF
10,27
11,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF