Scout

Number of items: 9

1933 Cserkészfokos, Hungária, Jamboree 1933 feliratokkal, a fokos egyik oldalán cserkészliliommal , a másik oldalán csikós lovon, mögötte gémeskúttal díszítve, réz, jelzés nélkül, kopott, 12x7 cm, pálca pótolt h: 84 cm
13374.

1933 Cserkészfokos, "Hungária", "Jamboree 1933" feliratokkal, a fokos egyik oldalán "cserkészliliommal" , a másik oldalán csikós lovon, mögötte gémeskúttal díszítve, réz, jelzés nélkül, kopott, 12x7 cm, pálca pótolt h: 84 cm

10 000 HUF
25,64
26,32
Liska Dénes: Fiúk! Fel a fejjel! Fejezetek egy cserkészcsapat életéből. Liska Dénes (1927-2012) író, dramaturg, a Szabó család atyja által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. hn., 1996, Korona Film. Kiadói papírkötés.
13375.

Liska Dénes: Fiúk! Fel a fejjel! Fejezetek egy cserkészcsapat életéből. Liska Dénes (1927-2012) író, dramaturg, a Szabó család "atyja" által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. hn., 1996, Korona Film. Kiadói papírkötés.

1 600 HUF
4,10
4,21
1939 Görgey cserkészraj haladási naplója
13376.

3 000 HUF
7,69
7,89
Dezső Lipót: Magyar hazám. Három cserkész barangolása Magyarországon. A. Szabó Károly rajzaival. Bp., 2004., Ég Fiai. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
13377.

3 000 HUF
7,69
7,89
1939 3 db cserkész bálra szóló számozott jegy, 929. sz. Szent Mihály cserkészcsapat parancsnoksága, Rákosszentmihály bélyegzőjével,
13378.

1939 3 db cserkész bálra szóló számozott jegy, 929. sz. "Szent Mihály" cserkészcsapat parancsnoksága, Rákosszentmihály bélyegzőjével,

1 600 HUF
4,10
4,21
17
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: - - . Ford.: Temesi Győző. A Magyar Cserkésszövetség megbízásából kiadja a Franklin Társulat. Bp., é.n., Franklin. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
13379.

1 600 HUF
4,10
4,21
13380.

6 000 HUF
15,38
15,79
1940 Cserkész körlevelek, 10 db (1-5. szám, 7-11. szám)
13381.

6 000 HUF
15,38
15,79
2002 Öregcserész találkozó Göd gipsz emlék dombormű 10x10 cm
13382.

1 200 HUF
3,08
3,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.