Posters

Number of items: 73

Dankó Pista, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Jávor Pál, Lukács Margit, Simor Erzsi és mások szereplésével. Litográfia, papír. Csillag jelzéssel a litográfián (Csillag Vera?). Kellner Márkus Nyomda. Hunnia-Mesterfilm. Sérült, hiányos, foltos, hajtásnyomokkal 94×31 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in damaged condition, lithograph on paper.
14714.

80 000 HUF
205,13
210,53
Dzsungel szerelem (Her Jungle love). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Dorothy Lamour és Ray Milland szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lap alján törésnyomokkal, hajtásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie Her Jungle love from 1938, lithograph on paper.
14715.

Dzsungel szerelem (Her Jungle love). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Dorothy Lamour és Ray Milland szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lap alján törésnyomokkal, hajtásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Her Jungle love" from 1938, lithograph on paper.

80 000 HUF
205,13
210,53
Trenk, a pandúr (Trenck, der Pandur). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Hans Albers szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Unitas nyomda., Bp. Tobis film. Lap tetején a plakát nyomtatott részét nem érintő szakadásokkal, hajtásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the German movie Trenck, der Pandur from 1940, lithograph on paper, with damages on the top, that does not effect the pinted part of the poster.
14716.

Trenk, a pandúr (Trenck, der Pandur). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Hans Albers szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Unitas nyomda., Bp. Tobis film. Lap tetején a plakát nyomtatott részét nem érintő szakadásokkal, hajtásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the German movie "Trenck, der Pandur" from 1940, lithograph on paper, with damages on the top, that does not effect the pinted part of the poster.

80 000 HUF
205,13
210,53
14717.

34 000 HUF
87,18
89,47
1958 Alföldi Nagycirkusz plakátja, hajtott, szakadásokkal, 70×50 cm
14718.

20 000 HUF
51,28
52,63
14719.

6 000 HUF
15,38
15,79
1959 Kard és kocka című magyar történelmi film plakátja, MOKÉP, hajtott, 84×58 cm
14720.

10 000 HUF
25,64
26,32
11
1958 Szent Péter esernyője című film plakátja, hajtott, 100×68 cm
14721.

10 000 HUF
25,64
26,32
1987 Bódy Gábor életműbemutató, plakát, hajtott, 68×100 cm
14722.

10 000 HUF
25,64
26,32
1960 Az arcnélküli város magyar film plakátja, MOKÉP, hajtott, 84×58 cm
14723.

10 000 HUF
25,64
26,32
1955 Moliére: Dandin György vagy a megcsúfolt férj, plakát, hajtott, 83×59 cm
14724.

10 000 HUF
25,64
26,32
1986 Mayer Gyula (1942-2002): Hommage a Huszárik Zoltán emlékkiállítás, hajtott, 80×56 cm
14725.

10 000 HUF
25,64
26,32

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.