Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 294

Bognár György (1944-) 1985. 40 éves a BÁV kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-2019) DN Szeged Tourist / Ópusztaszer Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30870.

Bognár György (1944-) 1985. "40 éves a BÁV" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-2019) DN "Szeged Tourist / Ópusztaszer" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1985. MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója bronz emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo ST6
30871.

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ST6

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1985. MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SY4
30872.

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SY4

3 000 HUF
Bognár György (1944- ) 1987. Hollókő a Világ Kulturális Örökség része / HNF Szécsényi Honismeret Bizottsága és a Hollókő Tanácsi Előljáróság bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30873.

Bognár György (1944- ) 1987. "Hollókő a Világ Kulturális Örökség része / HNF Szécsényi Honismeret Bizottsága és a Hollókő Tanácsi Előljáróság" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1989. Vasfüggöny / Berlini fal aranyozott fém emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, műanyag dísztokban (65mm) T:PP
30874.

Bognár György (1944-) 1989. "Vasfüggöny / Berlini fal" aranyozott fém emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, műanyag dísztokban (65mm) T:PP

3 000 HUF
Bognár György (1944-) 1989. A Vasfüggöny és a Berlini fal lebontása kétoldalas aranyozott fém emlékérem műanyag dísztokban (65mm) T:PP patina, ujjlenyomat
30875.

Bognár György (1944-) 1989. "A Vasfüggöny és a Berlini fal lebontása" kétoldalas aranyozott fém emlékérem műanyag dísztokban (65mm) T:PP patina, ujjlenyomat

3 000 HUF
Bognár György (1944-) 1989. A Vasfüggöny és a Berlini fal lebontása kétoldalas aranyozott fém emlékérem (65mm) T:PP patina, ujjlenyomat
30876.

Bognár György (1944-) 1989. "A Vasfüggöny és a Berlini fal lebontása" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (65mm) T:PP patina, ujjlenyomat

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1989. Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13 Ag emlékérem sérült eredeti tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Hungary 1989. President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989 Ag commemorative medallion in damaged original case. Sign.: György Bognár (31,34g/0.999/42,5mm) C:AU (PP) fingerprints
30877.

Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem sérült eredeti tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos Hungary 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in damaged original case. Sign.: György Bognár (31,34g/0.999/42,5mm) C:AU (PP) fingerprints

9 000 HUF
24,32
26,47
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23. Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30878.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23." Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1992. Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 kétoldalas aranyozott fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina
30879.

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas aranyozott fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina

2 600 HUF
7,03
7,65
Bognár György (1944-) DN Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945 jelzett Ag emlékérem (31,32g/0.999/42,5mm) T:PP patina
30880.

Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" jelzett Ag emlékérem (31,32g/0.999/42,5mm) T:PP patina

9 500 HUF
25,68
27,94
30881.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF