Books: Technics

Number of items: 20

1984 Collection of compulsory and free programme sequences of the XII. World Aerobatic Championships. Békéscsaba, 1984., nyn. Papírkötés, a hátsó borító foltos, részben laza. + 12th World Championship of Aerobatics. Békéscsaba, 1984., nyn. Papírkötés. + 1985 Letectvi a Kosmonautika 1985 1.
17181.

5 000 HUF
Handbook of Steam Shovel Work. A Report by the Construction Service Co. to the Bucyrus Company. (New York), 1911, The Bucyrus Company-Construction Service Company, 374 p. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17182.

2 000 HUF
17183.

1 000 HUF
Burgmann kézikönyv. Burgmann Feodor asbest- és tömszelencetömítések gyárainak magyarországi üzemének évkönyve. Bp., [1934], Apor Leó (Tolnai-ny.), 192+(32) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, sérült, kopottas borítóval.
17184.

2 000 HUF
17185.

2 000 HUF
17186.

2 000 HUF
17187.

1 000 HUF
Hans Lorenz - C. Heinel: Neuere Kühlmaschinen. Oldenburg Technische Handbibliothek. München - Berlin, 1913, R. Oldenburg. Kihajtható táblákkal. Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17188.

1 200 HUF
IX., XI. és XXII. Magyar emissziós színképelemző vándorgyűlés előadásai. Szerk.: Benkő István. Sopron 1966, Dunaújváros 1968, Salgótarján 1979. [Bp.], 1966-1979, Gépipari Tudományos Egyesület. Kiadói papírkötések. Megjelent 230, 220, és 300 példányban.
17189.

1 200 HUF
17190.

1 000 HUF
17191.

800 HUF
Dr. Becker Sándor: Statika - Szilárdságtan. Kézirat. Bp., 1972, Kertészeti Egyetem, 314 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 150+15 példányban.
17192.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF