Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 20

Gyógyszerészeti hetilap. A gyógyszerészeti tudományok fejlődésének s az Általános magyarországi gyógyszerészegylet szakügyeinek közlönye. Tizenhetedik évfolyam 1878. Szerk.: Schédy Sándor. Bp., 1878., Sédy-féle Könynyomda-Intézet, VIII+2+778, 795-824 p. Korabeli kopott félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foxing foltos lapokkal, egy sérült (777/778) és hiányzó lapokkal (778-795 között.)
17131.

6 000 HUF
17132.

7 000 HUF
18,92
20,59
17133.

800 HUF
17134.

1 000 HUF
17135.

1 000 HUF
1925-1931 Természettudományi közlöny 2 száma, foltosak, az egyikről a borítók leszakadtak.
17136.

800 HUF
Dr. Csengődy József, Dr. Jámbor Gyula: Tapasztalataink a Doppler-elv alapján működő ultrahang-áramlásvizsgáló készülékkel peripheriás verőérbetegségekben. Különlenyomat az Orvosképzés c. folyóiratból. Bp., 1973, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat (Révai-ny.), 441-447 p. Kiadói tűzött papírkötés. Dr. Jámbor Gyula (1939- ) érsebész, a tanulmány egyik szerzője által DEDIKÁLT.
17137.

1 000 HUF
Dr. Jámbor Gyula et al.: A gyomor-nyombélfekély, a peptikus (relfux-) oesophagitis és az idült pancreatitis sebészi kezelésének néhány időszerű kérdése. Különlenyomat a Magyar Sebészet c. folyóiratból. Bp., 1973, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat (Révai-ny.), 145-156 p. Kiadói tűzött papírkötés. Dr. Jámbor Gyula (1939- ) érsebész, a tanulmány egyik szerzője által DEDIKÁLT.
17138.

1 000 HUF
Ócsag Imre, dr.-Szidnainé dr. Csete Ágnes: Lóra, gyerekek! Voltizsálás. Bp., 1986., Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17139.

800 HUF
Természettudományi Ismeretek III-IV. kötetek. III. köt.: Mikola Sándor - Vermes Miklós: A szilárd és folyékony testek természettana. IV. köt.: Kiricsi János - Konek Frigyes - Vermes Miklós: Hangtan - hőtan - fénytan. hn., én., Békés Vármegye Közönsége. Kiadói kopott, foltos papírkötések, kissé foltos lapokkal.
17140.

1 000 HUF
17141.

1 200 HUF
Dr. Kubinszky Ernő - Szél György: Őrzőnk, pajtásunk a kutya. Az előszót írta: Dr. Abonyi Lajos. Bp., 1948, szerzői magánkiadás (Fráter-ny.), 234+(6) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a kiadói papírborító megmaradt része a borítóra ragasztva.
17142.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF