Postcard lots

Number of items: 76

Kb. 160 db RÉGI városi és motívum képeslap vegyes minőségben. Húsvéti, karácsonyi és újévi üdvözlőlapok, hölgyek / Cca. 160 pre-1945 town-view and motive postcards in mixed quality: Easter, Christmas, New Year greetings, lady
20003.
Legend Legend Legend

15 000 HUF
38,96
41,67
20004.
Legend Legend Legend

15 000 HUF
38,96
41,67
Kb. 100 db RÉGI hosszú címzéses történelmi magyar város és motívum képeslap vegyes minőségben / Cca. 100 pre-1910 historical Hungarian town-view postcards and motives in mixed quality
20005.
Legend Legend Legend

30 000 HUF
77,92
83,33
Kb. 100 db RÉGI hosszú címzéses cseh város képeslap vegyes minőségben, lithokkal / Cca. 100 pre-1910 Czech town-view postcards in mixed quality, with lithos
20006.
Legend Legend Legend

30 000 HUF
77,92
83,33
Kb. 100 db RÉGI hosszú címzéses osztrák város képeslap vegyes minőségben, lithokkal / Cca. 100 pre-1910 Austrian town-view postcards in mixed quality, with lithos
20007.
Legend Legend Legend

30 000 HUF
77,92
83,33
Kb. 100 db RÉGI hosszú címzéses német város képeslap vegyes minőségben, lithokkal / Cca. 100 pre-1910 German town-view postcards in mixed quality, with lithos
20008.
Legend Legend Legend

30 000 HUF
77,92
83,33
Kb. 195 db RÉGI hosszú címzéses külföldi város képeslap vegyes minőségben, lithokkal / Cca. 195 pre-1910 European town-view postcards in mixed quality, with lithos
20009.
Legend Legend Legend

20 000 HUF
51,95
55,56
Kb. 100 db RÉGI olasz város képeslap vegyes minőségben / Cca. 100 pre-1945 Italian town-view postcards in mixed quality
20010.
Legend Legend Legend

13 000 HUF
33,77
36,11
10 db RÉGI külföldi képeslapfüzet, 2 orosz / 10 pre-1945 non-Hungarian postcard booklets, 2 Russian
20011.
Legend

8 000 HUF
20,78
22,22
20012.
Legend

2 400 HUF
6,23
6,67
Több, mint 374 db képeslap 5 db kis méretű könyvbe kötve: Németország és Ausztria 1900 és 1930 közötti időszakból, városok, tájképek, épületek, életképek, látképek / More than 374 pre-1935 postcards bound in 5 small books: Germany and Austria
20013.

14 000 HUF
36,36
38,89
20014.
Legend Legend Legend

44 000 HUF
114,29
122,22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.