Glass-objects

Number of items: 117

Antik biedermeier emlék pohár, pácolt, gravírozott, korának megfelelő kopásokkal, 1860 körül, m: 16 cm
11408.

22 000 HUF
57,14
61,11
Hammer price:
28 000 HUF
6 db színes lapra csiszolt likőrös pohár és kiöntő, dugón apró csorbákkal, egyik pohár sérült
11409.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
20 000 HUF
51,95
55,56
  Add to cart
  Remove
11410.

Available
12 000 HUF
31,17
33,33
  Add to cart
  Remove
Naturális Muránói, üveg váza, irizáló réteggel, hibátlan, m: 28 cm
11411.

Available
6 000 HUF
15,58
16,67
  Add to cart
  Remove
Kristály váza, hibátlan. 22 cm
11412.

Available
2 400 HUF
6,23
6,67
  Add to cart
  Remove
Kristály váza, hibátlan. 25 cm
11413.

2 400 HUF
6,23
6,67
Hammer price:
2 400 HUF
Retró iparművész óriás fátyolüveg padlóváza, kis csorbával, m: 66 cm
11414.

Available
8 000 HUF
20,78
22,22
  Add to cart
  Remove
11415.

5 000 HUF
12,99
13,89
Hammer price:
5 000 HUF
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, hibátlan, m: 31 cm
11416.

Available
9 000 HUF
23,38
  Add to cart
  Remove
Dúsan csiszolt ólomkristály kék kínáló, hibátlan, m: 21 cm
11417.

10 000 HUF
25,97
27,78
Hammer price:
10 000 HUF
Daum France jelzéssel: Kínáló. Formába öntött, savmaratott üveg, kopásnyomokkal, m: 13 cm
11418.

10 000 HUF
25,97
27,78
Hammer price:
10 000 HUF
Antik, fehér, kalcedonüveg bonbonier, formába fújt, sav maratott, tűziaranyozott bronz szerelékkel, erősen kopott, 1880 körül, d: 13 cm
11419.

Available
10 000 HUF
25,97
27,78
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.