Number of items: 267

cca 1900 Zsolnay kaspó. Eozin mázas, körpecsétes, jelzett, alig látható gyári hibával az alján. d: 21 cm, m:15 cm
11140.

120 000 HUF
311,69
333,33
Hammer price:
120 000 HUF
Zsolnay pillangó mintás hat személyes étkészlet, kiegészítőkkel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11141.

100 000 HUF
259,74
277,78
13
Hammer price:
240 000 HUF
Zsolnay pillangó mintás hat személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11142.

50 000 HUF
129,87
138,89
Hammer price:
65 000 HUF
Zsolnay eozin mázas emlékplakett, Magyarország-Ausztria Bélyegkiállítás Budapest 1984., jelzett, apró kopásnyomokkal, d=10,3cm
11143.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
12,99
13,89
  Add to cart
  Remove
Herendi virágmintás padlóváza, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 50 cm
11144.

48 000 HUF
124,68
133,33
Hammer price:
48 000 HUF
Herendi János vitéz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm Tervező: Maugsch Gyula
11145.

20 000 HUF
51,95
55,56
Hammer price:
30 000 HUF
Locsolkodók hibátlan Herendi porcelán figura / Herend chinaware 26 cm
11146.

18 000 HUF
46,75
50,00
9
Hammer price:
28 000 HUF
11147.

Available
32 000 HUF
83,12
88,89
  Add to cart
  Remove
11148.

Available
32 000 HUF
83,12
88,89
  Add to cart
  Remove
11149.

Available
16 000 HUF
41,56
44,44
  Add to cart
  Remove
11150.

Available
16 000 HUF
41,56
44,44
  Add to cart
  Remove
Herendi Viktória mintás óriás lámpatest, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 39 cm
11151.

Available
80 000 HUF
207,79
222,22
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.