Art-ceramics

Number of items: 140

Gorka Lívia (1925-2011): Androméda. Mázas kőagyag. Alján jelzett: GL monogram, valamint WF 1. m: 14,5cm
11000.

100 000 HUF
259,74
277,78
Hammer price:
100 000 HUF
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Okker, fekete és fehér mázakkal. Jelzett: fehér mázzal Gorka Lívia. 1970 körül. m: 31cm
11001.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
60 000 HUF
155,84
166,67
  Add to cart
  Remove
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Zöldes és fekete mázakkal. Jelzett: fehér mázzal Gorka Lívia. 1970 körül. m: 26,5cm
11002.

Available
38 000 HUF
98,70
105,56
  Add to cart
  Remove
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Narancs, zöld és fekete mázakkal. Szájperemén apró mázlepattanás Jelzett: fehér mázzal Gorka Lívia. 1970 körül. m: 32cm
11003.

Available
36 000 HUF
93,51
100,00
  Add to cart
  Remove
Gorka Lívia (1925 - 2011): Kínáló tál. Fekete, narancs és fehér mázakkal festett kerámia, mázrepedésekkel. Jelzett 21x16 cm
11004.

Available
20 000 HUF
51,95
55,56
  Add to cart
  Remove
Komlós: Strandoló lány. Színes mázakkal festett kerámia. Kopásnyomokkal. Jelzett. m: 19 cm
11005.

Available
10 000 HUF
25,97
27,78
  Add to cart
  Remove
Gál Béla ( - ): Retró tál. Zsugormázas kerámia, jelzett, lepattanással, 22x19 cm
11006.

3 000 HUF
7,79
8,33
Hammer price:
3 200 HUF
Király kerámia asztali készlet, kiöntő, váza, gyertyatartó kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 7-13 cm.ig
11007.

Available
6 000 HUF
15,58
16,67
  Add to cart
  Remove
Kerezsi Györgyi (1943- ): Ikebana váza, kerámia, kopott jelzéssel, m: 8,5cm
11008.

1 000 HUF
2,60
2,78
Hammer price:
1 600 HUF
Mihály Béla: Ikebana váza. Színes mázakkal festett kerámia. Kopásnyomokkal, 12x12x9cm
11009.

Available
5 000 HUF
12,99
13,89
  Add to cart
  Remove
Bod Éva (1924-2004): Virágos lány, Festett terrakotta figura, jelzett, kis kopásnyomokkal m: 21 cm
11010.

Available
8 000 HUF
20,78
22,22
  Add to cart
  Remove
Bod Éva (1924-2004): Olvasó lány, Festett terrakotta figura, jelzett, kis kopásnyomokkal m: 14 cm
11011.

Available
8 000 HUF
20,78
22,22
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.