Photo

Number of items: 507

cca 1930 Kozelka Tivadar (1885-1980): Budapest, Országház utca 22., pecséttel jelzett fotó, 18×24 cm
12767.

4 200 HUF
11,35
12,35
cca 1930 Kozelka Tivadar (1885-1980): Budapest, Vár, pecséttel jelzett fotó, 18×24 cm
12768.

4 200 HUF
11,35
12,35
1925 Kozelka Tivadar (1885-1980): Betakarítás gőzgépekkel, pecséttel jelzett fotó, 17,5×24 cm
12769.

4 000 HUF
cca 1930 Kozelka Tivadar (1885-1980): Budapest, Úri utca 26., pecséttel jelzett fotó, felülete kissé sérült, 24×18 cm
12770.

8 000 HUF
cca 1975 Fotogram, jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron, dr. Sevcsik Jenő (1899-1996) fényképész szaktanár és szakíró szemléltetőeszköz gyűjteményéből, 17x12,9 cm
12771.

2 400 HUF
cca 1979 Fordított állásban és fordított oldalhelyzetben, optikai elemek képalkotási tulajdonságai, dr. Sevcsik Jenő (1899-1996) fényképész szaktanár és szakíró szemléltetőeszköz gyűjteményéből 1 db vintage fotó, jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron, 12,8x18 cm
12772.

1 600 HUF
Vadas Ernő (1899-1962): Tihany, 3 részből összerakott panorámafotó, hátoldalon feliratozva, felületén törésnyomok, 8×32 cm
12773.

3 000 HUF
Vadas Ernő (1899-1962): Télutó, hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett fotó, felületén törésnyomok, szakadások, 23,5×16,5 cm
12774.

2 600 HUF
7,03
7,65
23
Vadas Ernő (1899-1962): Margitsziget, hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett fotó, 17×23 cm
12775.

3 000 HUF
Vadas Ernő (1899-1962): Reggeli félhét, hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett fotó, 16×23,5 cm
12776.

3 000 HUF
36
Fénygrafika, jelzés nélkül, mai nagyítás, 18x24 cm
12777.

1 600 HUF
cca 1989 Jelzés nélküli fotóművészeti alkotás, ezüst zselatinos fotópapíron, 12x18 cm
12778.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF