Number of items: 367

Almásy Aladár (1945-): Alázatosan előző hajó a válaszúton 1980. Színezett rézkarc, papír, üvegezett igényes fakeretben, jó állapotban 36x47cm
10000.

15 000 HUF
38,96
41,67
Hammer price:
15 000 HUF
10001.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
10002.

Available
6 000 HUF
15,58
16,67
  Add to cart
  Remove
Arató István (1922-2010): Magas vízállás a gödi Duna ágnál. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 30x40 cm
10003.

15 000 HUF
38,96
41,67
Hammer price:
22 000 HUF
Arató István (1922-2010): Újhelyi Gábor nagymamája. Szén, papír apró sérüléssel, jelzett. Üvegezett fa keretben, 29x25 cm
10004.

8 000 HUF
20,78
22,22
Hammer price:
8 000 HUF
10005.

Available
2 000 HUF
5,19
5,56
  Add to cart
  Remove
10006.

Available
4 000 HUF
10,39
11,11
  Add to cart
  Remove
B. Hajdú László (1926-1988): Orgonák, 1974. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 80×60 cm
10007.

Available
15 000 HUF
38,96
41,67
  Add to cart
  Remove
10008.

Available
2 000 HUF
5,19
5,56
  Add to cart
  Remove
Badacsonyi Sándor (1949): Vihar előtt. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (E.A. III/XV), üvegezett keretben, 26x24 cm
10009.

6 000 HUF
15,58
16,67
10
Hammer price:
11 000 HUF
Beghdadi Badreddine (1949-): Eszmeralda. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 60×50 cm.
10010.

Available
26 000 HUF
67,53
72,22
  Add to cart
  Remove
Bakányi Gyula (1955-): Tél. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70×80 cm
10011.

Available
36 000 HUF
93,51
100,00
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.