10376.
423. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX: sz. első fele: Vízparti táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 58,5×49 cm