Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 266

Jelzés nélkül: Vázlatfüzet több mint 20 db rajzzal, 1916 körül. Egyik rajzon 1916-os datálással, Kissé sérült vászonkötésben, belsején Hangos Géza kereskedő korabeli szecessziós címkéjével, Bp., Calvin (Kálvin) tér 5.
10380.

4 000 HUF
Szabó János jelzéssel: Vázlatfüzet, benne ceruzavázlatok, akvarellképek. Ceruza, akvarell, papír, a füzet elején és a képek egy részén jelzéssel. A füzeten Auer I. Budapest etikettel, a lapokon sarkán szárazpecséttel. Néhány helyen sérült lapokkal, a füzettől elvált borítóval, 19x12,5 cm
10381.

Szabó János jelzéssel: Vázlatfüzet, benne ceruzavázlatok, akvarellképek. Ceruza, akvarell, papír, a füzet elején és a képek egy részén jelzéssel. A füzeten "Auer I. Budapest" etikettel, a lapokon sarkán szárazpecséttel. Néhány helyen sérült lapokkal, a füzettől elvált borítóval, 19x12,5 cm

1 000 HUF
10382.

12 000 HUF
32,43
35,29
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő: Tóparti séta.Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Hátoldalán Krayer E. és Tsa művészellátó bélyegzőjével. 29x18 cm. Dekoratív fakeretben.
10383.

8 000 HUF
10384.

6 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetőleg osztrák vagy német művész munkája: Katona vázlatrajz, ceruza, papír, jelzett, 15x10 cm
10385.

3 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetőleg osztrák vagy német művész munkája: Katona és kedvese vázlatrajz, ceruza, papír, jelzett, 15x12 cm
10386.

3 000 HUF
XIX. század második felében működő osztrák festő. E. Ginzel jelzéssel: Hölgy portré. Olaj, fa díszes keretben, 30x16cm
10387.

24 000 HUF
64,86
70,59
Hölgyportré. XIX.sz. közepe. Ceruza, papír, foltos. 25x19 cm
10388.

1 200 HUF
10389.

12 000 HUF
32,43
35,29
Rubleszky jelzéssel: Ülő nő. Ceruza, papír. kartonon. 18x18 cm
10390.

1 000 HUF
Kmetty jelzéssel: Férfi portré. ceruza, papír, 28×21 cm
10391.

100 HUF
0,27
0,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF