Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 266
2690751
10380
423
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
Jelzés nélkül: Vázlatfüzet több mint 20 db rajzzal, 1916 körül. Egyik rajzon 1916-os datálással, Kissé sérült vászonkötésben, belsején Hangos Géza kereskedő korabeli szecessziós címkéjével, Bp., Calvin (Kálvin) tér 5.
4 000 HUF
2690456
10381
423
Other collectibles
Szabó János jelzéssel: Vázlatfüzet, benne ceruzavázlatok, akvarellképek. Ceruza, akvarell, papír, a füzet elején és a képek egy részén jelzéssel. A füzeten "Auer I. Budapest" etikettel, a lapokon sarkán szárazpecséttel. Néhány helyen sérült lapokkal, a füzettől elvált borítóval, 19x12,5 cm
1 000 HUF
2519084
10382
423
Other collectibles
12 000 HUF
2653409
10383
423
Other collectibles
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő: Tóparti séta.Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Hátoldalán Krayer E. és Tsa művészellátó bélyegzőjével. 29x18 cm. Dekoratív fakeretben.
8 000 HUF
2623076
10384
423
Other collectibles
6 000 HUF
2688978
10385
423
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetőleg osztrák vagy német művész munkája: Katona vázlatrajz, ceruza, papír, jelzett, 15x10 cm
3 000 HUF
2688979
10386
423
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetőleg osztrák vagy német művész munkája: Katona és kedvese vázlatrajz, ceruza, papír, jelzett, 15x12 cm
3 000 HUF
2692256
10387
423
24000
Other collectibles
XIX. század második felében működő osztrák festő. E. Ginzel jelzéssel: Hölgy portré. Olaj, fa díszes keretben, 30x16cm
24 000 HUF
2691051
10388
423
Other collectibles
Hölgyportré. XIX.sz. közepe. Ceruza, papír, foltos. 25x19 cm
1 200 HUF
2493361
10389
423
Other collectibles
12 000 HUF
2691034
10390
423
Other collectibles
Rubleszky jelzéssel: Ülő nő. Ceruza, papír. kartonon. 18x18 cm
1 000 HUF
2557379
10391
423
100
Other collectibles
Kmetty jelzéssel: Férfi portré. ceruza, papír, 28×21 cm The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035