Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 266

Lionello Balestrieri: Richard Wagner megírja A Nibelung gyűrűjét c. festményét ábrázoló képeslap, illetve róla készített festményvázlat. Ceruza, olaj, vászon, jelzés nélkül, 18,5x16,5 cm
10368.

1 000 HUF
Eötvös József államférfi és felesége Rosty Ágnes akvarell portréja. XIX. sz. második fele. Jelzés nélkül. Üvegezett keretben. 22x17 cm
10369.

40 000 HUF
108,11
117,65
Jelzés nélkül: Lafcadio Hearn: Históriák. Akvarell, ceruza, karton. Art deco könyvborító terv, 1925-30 körül. Foltos. 23x14 cm.
10370.

9 000 HUF
24,32
26,47
Jelzés nélkül: Bölsche, A természet csodái. Tempera, ceruza, tus, papír, papírra kasírozva. Art deco könyvborító terv, 1925-30 körül. Kissé foltos. 23x14 cm.
10371.

9 000 HUF
24,32
26,47
10372.

24 000 HUF
64,86
70,59
Bakó Karcsinszkij 93 jelzéssel, feltehetően orosz festő munkája: Absztrakt villanások. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28x40 cm / Signed Bakó Karcsinszkij 93, probably work of a russian painter: Abstract lightnings. Watercolour on paper, framed, 28x40 cm
10373.

Bakó Karcsinszkij '93 jelzéssel, feltehetően orosz festő munkája: Absztrakt villanások. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28x40 cm / Signed Bakó Karcsinszkij '93, probably work of a russian painter: Abstract lightnings. Watercolour on paper, framed, 28x40 cm

18 000 HUF
48,65
52,94
Nagy jelzéssel: Csodaszarvas, 1933. Rézkarc, papír. Jelzett a dúcon. Üvegezett fakeretben. 17x22,5 cm
10374.

3 000 HUF
Szegedi (Lívia ...?) jelzéssel: Árkádiai táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 48x67 cm
10375.

32 000 HUF
86,49
94,12
Jelzés nélkül, feltehetően XX: sz. első fele: Vízparti táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 58,5×49 cm
10376.

19 000 HUF
51,35
55,88
10377.

20 000 HUF
54,05
58,82
Lorenzi jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x120 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10378.

19 000 HUF
51,35
55,88
Jelzés nélkül: Legelésző tehenek. Olaj, vászon, dublírozott. Dekoratív fakeretben.31x50 cm
10379.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF