Engravings

Number of items: 42

Barabás Miklós (1810-1898) - Carl Mahlknecht (1810-1893): Kossuth Lajos portréja, acélmetszet, jelzett a nyomaton, papír, kissé foltos, szakadt a lap szélén, 17x11 cm
10656.

3 000 HUF
7,79
8,33
Hammer price:
3 200 HUF
1879 Ferenc József és Erzsébet királyné 25. házassági évfordulója alkalmából készült és a királyi család tagjai mellett Budapest és Bécs látképét bemutató nagy méretű nyomat. Színes kőnyomatú kép mintalapja. címkével, hajtva, kis szakadással az egyik hajtásnál. 50x75 cm
10657.

20 000 HUF
51,95
55,56
Hammer price:
32 000 HUF
Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország irredenta litográfia 28x35 cm
10658.

13 000 HUF
33,77
36,11
Hammer price:
13 000 HUF
Vörösmarty Mihály emlékének. Kromolitográfia, papír. Halász István tervezet szerint, kiadja a Nemzeti Történelmi Képkiadó Vállalat. Dekoratív üvegezett, sérült fakeretben. 51X69,5 cm.
10659.

9 500 HUF
24,68
26,39
10
Hammer price:
16 000 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Salamon tornya Visegrádon, acélmetszet, jelzett a metszeten, kissé foltos, 12x17 cm
10660.

3 000 HUF
7,79
8,33
10
Hammer price:
8 500 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Esztergom Párkány felől, acélmetszet, jelzett a metszeten, kissé foltos, a szélén kis szakadással, 12x17 cm
10661.

3 000 HUF
7,79
8,33
Hammer price:
5 000 HUF
1856 Ludwig Rohbock (1820-1883)-Georg Michael Kurz (1815-1883): Pest és a Gellérthegye, (Magyarország és Erdély eredeti képekben c. könyv címlapja), acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos, 9x13 cm
10662.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
1856 Ludwig Rohbock (1820-1883): Aldunasor Pesten, Untere Donauzeile in Pesth, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos, sérült, hiányos, de maga a metszet épp,11x17 cm
10663.

Available
2 000 HUF
5,19
5,56
  Add to cart
  Remove
cca 1850 A kis nyalánk. Jos. Hercka. jelzett szines litográfia 23x31 cm Folttal
10664.

1 000 HUF
2,60
2,78
Hammer price:
1 000 HUF
cca 1850 A kútnál. Lanzedelli. jelzett szines lithogárfia 23x31 cm
10665.

Available
1 000 HUF
2,60
2,78
  Add to cart
  Remove
cca 1850 A szerelemnek szerencséje. jelzett színes litográfia 23x31 cm Foltos
10666.

Available
1 000 HUF
2,60
2,78
  Add to cart
  Remove
cca 1900 12 db illusztráció, litográfiák Dekorative Vorbirder 36x25 cm
10667.

Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.