Mixed banknote and coin lots

Number of items: 21

Vegyes Mária Terézia-tétel. Benne: 1762K 1kr Cu Mária Terézia (3x) + 1763-1766. Rézdénár (zárt korona) (2xklf) + Erdély 1765. 1gr Cu + 2db Mária Terézia fém gomb + 1995. Mária Terézia milánói Scudo alapján készült jelzett Ag emlékérem kopottas dísztokban (40mm/0.925/29,81g) + Maria Theresa Empress of Austria, Queen of Hungary and Duchess of Milan. Milánó, Banca Commerciale Italiana, 1995. olasz és angol nyelven
32676.

Vegyes Mária Terézia-tétel. Benne: 1762K 1kr Cu "Mária Terézia" (3x) + 1763-1766. Rézdénár (zárt korona) (2xklf) + Erdély 1765. 1gr Cu + 2db "Mária Terézia" fém gomb + 1995. Mária Terézia milánói Scudo alapján készült jelzett Ag emlékérem kopottas dísztokban (40mm/0.925/29,81g) + Maria Theresa Empress of Austria, Queen of Hungary and Duchess of Milan. Milánó, Banca Commerciale Italiana, 1995. olasz és angol nyelven

10 000 HUF
25,97
27,78
Hammer price:
13 000 HUF
Vegyes: 1927-1933. 1f Br (3xklf) + 1940. 2f Br + Ausztria 1816A 1/2kr Cu + 1907. 2h Br + 1915. 10h alpakka T:2-,3
32677.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 400 HUF
3,64
3,89
  Add to cart
  Remove
5xklf magyar és külföldi emlékplakettből és -éremből álló tétel, közte DN Mátyás király talapzatra erősítve (53x53mm) + 2xklf meisseni porcelán érem tokban T:1--3
32678.

5xklf magyar és külföldi emlékplakettből és -éremből álló tétel, közte DN "Mátyás király" talapzatra erősítve (53x53mm) + 2xklf meisseni porcelán érem tokban T:1--3

3 000 HUF
7,79
8,33
Hammer price:
3 000 HUF
6db-os, gyenge állapotú, sérült, vagy fülezett Ag érmetétel T:3,3- 6pcs Ag coin lot in weak condition, damaged or eared C:F,VG
32679.

Available
2 800 HUF
7,27
7,78
  Add to cart
  Remove
7db (6xklf) magyar és külföldi emlékérem, közte 1896. Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás millenniumi Br emlékérem (2db) T:2-3 ph. 7pcs (6xdiff) Hungarian and foreign medallion, within Hungary 1896. For the Millennium two-sided Br emlékérem (2pcs) C:XF-F edge error
32680.

7db (6xklf) magyar és külföldi emlékérem, közte 1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi Br emlékérem (2db) T:2-3 ph. 7pcs (6xdiff) Hungarian and foreign medallion, within Hungary 1896. "For the Millennium" two-sided Br emlékérem (2pcs) C:XF-F edge error

Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
10db-os, főleg magyar és külföldi emlékveretekből álló tétel T:vegyes
32681.

Available
2 400 HUF
6,23
6,67
  Add to cart
  Remove
15db-os magyar és külföldi emlékérem-tétel T:2-3
32682.

Available
2 000 HUF
5,19
5,56
  Add to cart
  Remove
17db-os, főleg magyar és külföldi emlékveretekből álló tétel T:vegyes
32683.

Available
3 000 HUF
7,79
8,33
  Add to cart
  Remove
20db-os magyar és külföldi emlékérem-tétel, közte Hungexpo (5db), III. György, Viktória és II. Erzsébet brit uralkodókat ábrázoló érmek, stb. T:vegyes
32684.

Available
5 000 HUF
12,99
13,89
  Add to cart
  Remove
37db vegyes fémpénz klf országokból, közte Ausztria 1816A 1kr Cu + 7db magyar pengő bankjegy T:vegyes
32685.

2 400 HUF
6,23
6,67
Hammer price:
2 800 HUF
53db-os vegyes magyar és külföldi érméből álló tétel T:vegyes 53pcs mixed Hungarian and foreign coin lot C:mixed
32686.

3 000 HUF
7,79
8,33
Hammer price:
3 600 HUF
95db vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes
32687.

1 000 HUF
2,60
2,78
Hammer price:
1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.